Wielkanocny zajączek w Port Łódź Junior


2019-04-15
W tym tygodniu salę zabaw w Porcie Łódź odwiedził specjalny gość – zajączek wielkanocny, który każdego dnia zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Natomiast tuż po Świętach w „Juniorze” rozpocznie się eko – tydzień z okazji Światowego Dnia Ziemi. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Przedświąteczny tydzień w Port Łódź Junior spędzamy bardzo kreatywnie. W sali zabaw codziennie odbywają się zajęcia plastyczne, podczas których animatorki pomagają dzieciom wykonać piękną ozdobę na świąteczny stół. Najmłodsi mają też okazję spotkać wielkanocnego zajączka, z którym wspólnie poszukają zagubionych na sali zabaw pisanek.

Z kolei od 23 do 28 kwietnia w Port Łódź Junior trwać będzie tydzień ekologii. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach przygotowanych przez animatorki oraz wykonać eko – gadżet. Dodatkowo dla najmłodszych zaplanowane zostały konkursy i konkurencje związane z dbaniem o środowisko i Matkę Ziemię.

Port Łódź Junior zlokalizowany jest obok Strefy Restauracyjnej Centrum. Sala zabaw zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00. 

 Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl