„Wilk i Zając” w Galerii Bronowice


„Wilk i Zając” w Galerii Bronowice
2018-10-11
Najbliższa sobota upłynie w Galerii Bronowice pod znakiem dobrej zabawy. Najmłodsi, w ramach Kina Malucha, wspólnie z Wilkiem i Zającem wyruszą w niezapomnianą podróż pełną przygód. Rosyjska bajka od wielu lat cieszy się dużą popularnością, zarówno wśród dzieci jak i rodziców.

Kolejne spotkanie z cyklu Kino Malucha będzie okazją do obejrzenia animowanej opowieści o niezwykłych przygodach Wilka i Zająca. W każdym z odcinków tytułowy Wilk próbuje złapać Zająca, który zawsze wychodzi cało z opresji. Bajkowa seria powstała w moskiewskim studiu filmowym Sojuzmultifilm. W Kinie Mikro najmłodsi obejrzą następujące odcinki: „Spotkanie w Lunaparku”, „Wiejskie rozrywki”, „Sportowiec mimo woli”, „Olimpijskie zmagania”, a także „Romantyczny rejs”.

Bajki emitowana będą w sobotę, 13 października, w godzinach 10.00, 11.00 oraz 12.00 w Kinie Mikro – na 1 piętrze Galerii Bronowice. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 290 06 46Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl