Wiosenne atrakcje w Porcie Łódź Junior


Wiosenne atrakcje w Porcie Łódź Junior
2018-03-13
Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Port Łódź postanowił zatem zorganizować dla najmłodszych mnóstwo ciekawych zabaw w wiosennym klimacie. Będzie kolorowo i radośnie! Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

WIOSNA TUŻ TUŻ…

Kiedy przyjdzie do nas „pani wiosna”? W Porcie Łódź Junior wspólnie będziemy wypatrywać jej w najbliższym tygodniu. Od 12 do 18 marca maluchy razem z animatorkami poszukają pierwszych oznak nadchodzącej wiosny na placu zabaw „Juniora”. Dodatkowo na zajęciach plastycznych najmłodsi będą mogli wykonać wiosenną ozdobę do swojego pokoju.

ŚWIĘTUJEMY URODZINY

W marcu Port Łódź świętuje swoje ósme urodziny. W związku z tym od 19 do 25 marca „Junior” także przyłączy się do urodzinowej zabawy. Przez cały tydzień, maluchy będą budować wielki tort z klocków. Jak duży uda się nam zbudować? Na dzieci czekać będą także zabawy z kolorowymi balonami, a także gry z muzyką oraz niesamowite konkursy, oczywiście z nagrodami!

Sala zabaw zaprasza najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, w weekendy od 10:00 do 20:00.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl