wolaRE nagrodzone w Rankingu najlepszych inwestycji Rynku Pierwotnego


wolaRE nagrodzone w Rankingu najlepszych inwestycji Rynku Pierwotnego
2019-07-18
Osiedle wolaRE, powstające przy ul. Ostroroga 21 w Warszawie, zajęło II miejsce wśród stołecznych inwestycji w „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich II kwartału 2019 roku”.

Celem rankingu jest promocja najciekawszych inwestycji realizowanych przez solidnych i doświadczonych deweloperów w Polsce. Powstał w oparciu o zachowania ponad 310 000 użytkowników na portalu RynekPierwtony.pl, którzy w ostatnim kwartale wykazywali zainteresowanie najbardziej atrakcyjnymi inwestycjami. W konkursie udział wzięły projekty realizowane w 18 największych miastach Polski, m.in: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. Aktywności użytkowników mające wpływ na wynik rankingu to zaangażowanie i podejmowanie akcji na stronie m.in. odsłonięcie numeru telefonu dewelopera. Działania internautów sprawiły, że osiedle wolaRE zajęło II miejsce wśród najlepszych inwestycji deweloperskich w Warszawie.

wolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek, w którym powstanie 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach. W ofercie inwestycji znajdują się mieszkania dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów o powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z lokali, niezależnie czy będzie to studio, czy wygodne rodzinne mieszkanie przynależeć będzie balkon lub loggia. Projekt osiedla wolaRE dopasowany jest do zabudowy dzielnicy i jest trzecią inwestycją BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie wolaRE powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre.

Realizowany wspólnie przez BPI i Acteeum projekt to idealne miejsce dla ludzi lubiących miejski styl życia. Lokalizacja zaledwie 4 km od centrum gwarantuje bliskość miasta oraz doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiające dotarcie do centrum w niecałe 10 minut. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalnej dzielnicy i stolicy oraz duży potencjał do rozwoju usług.

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. i przebiega zgodnie z planem. Obecnie realizowane są prace na poziomie 4 piętra. Zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r. Generalnym wykonawcą projektu jest firma CFE Polska.

Więcej informacji na http://wolare.pl/

Wcześniejsze edycje Rankingu najlepszych inwestycji Rynku Pierwotnego także uwzględniały warszawskie realizacje BPI Real Estate Poland. W 2017 r. osiedle Wola Libre uzyskało wyróżnienie dla najlepszej inwestycji w Polsce oraz zajęło I miejsce wśród najlepszych inwestycji w stolicy.

BPI Real Estate Poland realizuje w Warszawie również inwestycję Rezydencja Barska, która powstaje na Ochocie. Deweloper prowadzi także inne ciekawe projekty w największych miastach w Polsce. W Poznaniu powstaje osiedle Vilda Park, natomiast we Wrocławiu kompleks typu mixed-use Bulwary Książęce.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl