Wpadnij do centrum handlowego Targówek i odwiedź Wystawę Superbohaterów!


Wpadnij do centrum handlowego Targówek i odwiedź Wystawę Superbohaterów!
2024-06-25
Liczna reprezentacja postaci znanych z filmów o superbohaterach, już 2 lipca zawita do centrum handlowego Targówek w ramach Wystawy Superbohaterów, która zagości w galerii na cały miesiąc. Wpadnij do centrum i zrób sobie fotkę z wyjątkowymi figurami rzeczywistych rozmiarów!

Wystawa Superbohaterów będzie z pewnością nie lada gratką dla wszystkich, zarówno małych, jak i dużych fanów filmowych i komiksowych uniwersum. Już od 2 lipca pasaże centrum handlowego Targówek zmienią się w prawdziwy plan filmu akcji, na którym staną kilkumetrowe, realistyczne figury wielu kultowych postaci, władających wyjątkowymi supermocami. Wśród nich odwiedzający rozpoznają m.in. Spider-Mana, Thora, Iron Mana, Hulka, Kapitana Amerykę, Czarną Panterę, Rocketa Racoon, a także Wonder Woman i Batmana.

Wiele z nich otoczone będzie specjalną scenografią oraz opatrzona tablicą, z której można wyczytać ciekawostki o danym superbohaterze, jak choćby informacje o jego mocy, szybkości czy sile. Wszyscy goście centrum handlowego Targówek będą mogli obejrzeć filmowe eksponaty bezpłatnie i zrobić sobie pamiątkową fotografię z ulubionym bohaterem! Widowiskową ekspozycję można będzie zobaczyć przez cały miesiąc, w dniach oraz godzinach otwarcia centrum, tj. 10:00-21:00. Wystawa pozostanie w centrum aż do 31 lipca 2024 roku. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://atrium-targowek.pl/aktualnosci/.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl