Wrotkowisko, dmuchany zamek i kolorowe fryzury


Wrotkowisko, dmuchany zamek i kolorowe fryzury
2018-07-17
Od 16 lipca Port Łódź zaprasza na „Lato na Patio”. Ze wszystkich przygotowanych atrakcji korzystać można bezpłatnie przez całe wakacje, aż do 2 września.

ZABAWA NA OŚMIU KÓŁKACH

200 mkw. powierzchni profesjonalnego toru, 45 par wrotek, dawka dobrego humoru i mnóstwo niesamowitej zabawy dla wszystkich! Port Łódź zaprasza do bezpłatnej wrotkarni pod chmurką, która funkcjonować będzie na Patio Centrum przez całe wakacje do 2 września. Na wrotkarzy czeka tu profesjonalny tor i wypożyczalnia sprzętu z kaskami i ochraniaczami. Na 8 kółkach, będzie można szaleć codziennie w godzinach 12:00 – 20:00 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Dla dopiero rozpoczynających przygodę z wrotkami Port Łódź przygotował niespodziankę – w weekendy na terenie wrotkowiska dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnej porady instruktorów, którzy pomogą w opanowaniu lub podszkoleniu techniki jazdy.

STREFA RELAKSU I ZABAWY

Na Patio Portu Łódź w otoczeniu pięknej fontanny i sceny zlokalizowana została wakacyjna strefa relaksu i zabaw dla najmłodszych. Na Klientów czekają leżaki, hamaki oraz kosze plażowe, dzięki którym każdy będzie mógł wygodnie odpocząć w letnim słońcu. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni wielkim dmuchanym zamkiem, który pojawił się na środku Patio. W „dmuchańcu” można skakać i bawić się do woli z rówieśnikami. Obok zamku została zlokalizowana również duża piaskownica. Dzieci mogą tu budować z piasku rozmaite konstrukcje oraz lepić babki za pomocą udostępnionych foremek i wiaderek.

KOLOROWE FRYZURY I STUDIO TATUAŻU

Na wakacyjne weekendy Port Łódź zaplanował dla najmłodszych dodatkowe tematyczne atrakcje. W najbliższą sobotę, 21 lipca, od godziny 12:00 do 20:00, na Patio pojawią się stanowiska, przy których animatorzy wykonają maluchom fantastyczne szalone fryzury, doczepią kolorowe warkoczyki, a także wykonają wybrany przez dzieci tatuaż. Będzie bardzo kolorowo!Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl