Z prrzyczepą do Portugalii


2017-05-19
Bardzo długo szukaliśmy ze znajomymi unikalnego sposobu spędzenia wczasów. Dużo czytaliśmy o kamperach, zatem sami zadecydowaliśmy zakosztować takowej formy wycieczkowania.

Cena najmu samego kempingu to nie jakiś bardzo wysoki koszt, biorąc pod uwagę wygodę podróży i przyoszczędzone w perspektywie pieniądze. Najlepiej zwrócić uwagę na przyczepy dobrej klasy, jak np. przyczepy kempingowe Tabbert. Firma Tabbert produkuje różnorakie typy, od przyczep najmniejszych przez średnie, po takie ogromne i pokaźne. Oprócz tego akcesorium, wyposażenie przyczep kempingowych jest dzisiaj szalenie wygodne. Bez problemu możemy namierzyć w nich czasem praktyczne, całkiem spore posłania, czy czasami wysokiej jakości sprzęt do pichcenia.

Wakacje w kempingu spędziliśmy na jednym z pól na południu Portugalii. Pobyt na kempingu był tani w przyrównaniu do cen, których wymagają ośrodki wypoczynkowe w okolicy. Poznaliśmy na wakacjach wielu życzliwych podróżników, zauroczonych taką formą spędzania wolnego czasu. Mogliśmy dowiedzieć się od nich wiele na temat ciekawych miejsc, o których nie nadmieniają wakacyjne przewodniki. Ponad to mobilność, czy poczucie swobody, które dawała nam własna przyczepa kempingowa jest odczuciem wyjątkowym.

Przed urlopem musimy na pewno także wyjątkowo szczegółowo zbadać stan techniczny pojazdu. Ładując bagaże do kempingu, zdecydowanie warto rozlokować je w niej równomiernie. Bezsprzecznie przed rozpoczęciem podróży do celu koniecznie trzeba zweryfikować, pod jakim adresem dokładnie będziemy mieli możliwość parkować przez dłuższy czas wraz z własnym domem na kółkach. Nie we wszystkich miejscach przecież jest to wykonalne.Nadesłał:

Dabali777

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl