„Zaczytani w Krakowie” – spotkania z pisarzami w Serenadzie


2020-02-04
Spotkanie z Dariuszem Kortko i Mariuszem Pietraszewskim, autorami książki „Krzysztof Wielicki – Piekło mnie nie chciało”, już 12 lutego o godzinie 18.00 w księgarni Świat Książki w Serenadzie.

Świetne książki i utalentowani pisarze – tak zapowiada się nowy cykl spotkań autorskich „Zaczytani w Krakowie”, który będzie odbywał się w Centrum Serenada. Pierwsze spotkanie z Dariuszem Kortko i Mariuszem Pietraszewskim, autorami książki „Krzysztof Wielicki – Piekło mnie nie chciało”, już 12 lutego o godzinie 18.00 w księgarni Świat Książki w Serenadzie.

„Krzysztof Wielicki – Piekło mnie nie chciało” to biografia jednego z najwybitniejszych wspinaczy w historii himalaizmu, przejmująca opowieść o determinacji, sztuce cierpienia, miłości oraz cenie, jaką trzeba zapłacić za sukces. Książka to także historia obrazująca zmianę, jaka na przestrzeni czasu zaszła w środowisku polskich himalaistów, przekształcając amatorów wspinaczki w profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Autorzy książki, Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski, to pisarski duet, który ma już na swoim koncie bestsellerową biografię Jerzego Kukuczki. Napisali wspólnie także biografię Mirosława Hermaszewskiego “Cena nieważkości. Kulisy lotu Polaka w kosmos”. 12 lutego odwiedzą Centrum Serenada, aby opowiedzieć o pracy nad książką, podzielić się swoimi refleksjami, które towarzyszyły im podczas jej pisania, a także odpowiedzieć na pytania uczestników spotkania.


„Zaczytani w Krakowie”
Spotkanie z Dariuszem Kortko i Mariuszem Pietraszewskim, autorami książki „Krzysztof Wielicki – Piekło mnie nie chciało”
Świat Książki, Centrum Serenada
12.02 o godzinie 18

 

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

Nadesłał:

ATrawina

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl