Zagraj w mega planszówki w Port Łódź Junior


Zagraj w mega planszówki w Port Łódź Junior
2019-05-24
Do niedzieli 26 maja Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych do mega zabawy w mega wielkie planszówki. Natomiast już od najbliższego poniedziałku (27 maja) przez cały tydzień w „Juniorze” odbywać będą się pokazy baniek mydlanych.

 

Warcaby, kółko i krzyżyk, popularny „chińczyk” i wiele innych klasycznych gier planszowych – tak bawimy się do końca tygodnia w sali zabaw Portu Łódź. Klasyczne gry dzieci mogą poznać w zupełnie nowej odsłonie - planszówki przygotowane zostały bowiem na dużych formatach, a takie kreatywne pomysły maluchy bardzo doceniają! Gry wymagają skupienia, logicznego myślenia oraz zdrowej rywalizacji, są zatem świetnym narzędziem do tego by poprzez zabawę rozwijać w dzieciach umiejętności funkcjonowania w grupie, podejmowania decyzji, a także strategiczne myślenie. Pod okiem animatorek każdy maluch będzie mógł wykonać także swoją własną grę planszową do zabawy w domu.

Bańki mydlane – i dorośli i dzieci je uwielbiają! Te naprawdę ogromne zawsze wzbudzają zainteresowanie i uśmiech na twarzy bez względu na wiek. Mamy dobrą wiadomość dla miłośników bańkowych zabaw, już od poniedziałki każdego dnia  w Port Łódź Junior będą odbywać się pokazy baniek mydlanych. Świetną zabawę zagwarantują też m. in. konkursy i wyścigi z nagrodami, warsztaty skręcania balonów, a także zajęcia plastyczne, podczas których najmłodsi wykonają własnoręcznie swój osobisty medal super dziecka.

Wszystkie zabawy i atrakcje są bezpłatne. Port Łódź Junior zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00.

 Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl