Zasil kartę podarunkową Centrum Janki i odbierz bonus w postaci ekstra doładowania


Zasil kartę podarunkową Centrum Janki i odbierz bonus w postaci ekstra doładowania
2018-12-05
Co wręczyć najbliższej osobie na Mikołajki lub Gwiazdkę? Kartę podarunkową Centrum Janki! W dniach 2-23 grudnia zasilając kartę podarunkową kwotą minimum 100 lub 150 złotych, otrzymasz dodatkowe doładowanie odpowiednio w wysokości 30 lub 50 złotych.

Czym jest karta podarunkowa Centrum Janki? To nic innego jak najbardziej uniwersalny prezent na świecie. Można go wręczyć bliskim z okazji urodzin, ślubu czy zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. To upominek zawsze trafiony w gust obdarowywanej osoby, bo to ona sama decyduje, na co przeznaczy określone środki. Karta daje możliwość nieograniczonego wyboru i upoważnia do zakupu we wszystkich sklepach zlokalizowanych w Centrum Janki posiadających terminal płatniczy. Można ją kupić i doładować na dowolną kwotę (maksymalnie 4000 złotych) w Punkcie Informacyjnym Centrum Janki.

W dniach 2-23 grudnia Centrum Janki organizuje świąteczną akcję promocyjną z kartą podarunkową w roli głównej. W tych dniach zasilając kartę podarunkową kwotą o wartości minimum 100 lub 150 złotych, klient otrzyma upominek w postaci dodatkowego doładowania w wysokości odpowiednio 30 lub 50 złotych. Pula promocyjnych kart podarunkowych jest ograniczona.

Grudzień to czas wręczania prezentów, dlatego także my będziemy obdarowywać klientów upominkami w podziękowaniu za zakup karty podarunkowej Centrum Janki. Teraz kupując kartę podarunkową za minimum 100 lub 150 złotych można otrzymać bonus w postaci ekstra doładowania. To zawsze trafiony prezent, który jest ważny 365 dni od momentu doładowania i można go zrealizować we wszystkich sklepach na terenie naszego Centrum” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin promocji jest dostępny w Punkcie Informacyjnym. Karta nie jest imienna i może być przekazywana innym osobom. Karta jest ważna 365 dni od momentu doładowania.

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia ponad 100 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 11 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl