Zdrowie na talerzu! Port Łódź zaprasza na Jarmark


Zdrowie na talerzu! Port Łódź zaprasza na Jarmark
2019-05-15
Lato zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas zadbać o odpowiednią dietę, której efektem będzie doskonałe samopoczucie na wakacjach. Od czego zacząć? Od najlepszych produktów.

Port Łódź zaprasza na majową odsłonę Jarmarku Regionalnego, na którym zakupimy nieprzetworzone produkty potrzebne do przygotowania smacznych i zdrowych dań.

 

Stoiska lokalnych wystawców pojawią się tradycyjnie w pobliżu sklepu MediaMarkt i dostępne będą dla Klientów w godzinach pracy Centrum od środy 15 maja do soboty 18 maja.

 

Wędliny wędzone naturalnymi metodami, ryby i regionalne sery to  pyszna i zdrowa podstawa wielu dań. Ryby są źródłem kwasów omega-3, wspomagają proces uczenia się i zapamiętywania. Twarogi z kolei bogate są w minerały i witaminy. Chleb również może być zdrowy - ten prawdziwy wypiekany na zakwasie dostarczy nam wielu cennych pierwiastków. Podobnie jak niektóre “słodkości”. W swojej kuchni warto mieć słoik miodu, który wzmacnia serce i jest naturalnym antybiotykiem. Postawmy też na bakalie - są nie tylko smaczne ale również znakomicie wpływają na układ pokarmowy. Brzmi zdrowo i pysznie? Zdecydowanie!

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl