Złap rybkę w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park


Złap rybkę w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park
2020-10-20
Ahoj przygodo! W dniach 22-24 października w godzinach 13.00-18.00 NoVa Park zaprasza do udziału w akcji „Doceniamy, nagradzamy”, która odbędzie się w iście morskim klimacie!

Zakupy w Centrum będą nagradzane voucherami na obiad do restauracji North Fish, a najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli wziąć udział w morskich zabawach.

Aby otrzymać kupon o wartości 20 złotych na pyszną rybkę, wystarczy w dniach 22-24 października zrobić zakupy w NoVa Park za minimum 100 złotych (maksymalnie można połączyć dwa paragony), a następnie zarejestrować dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji. Każdego dnia do rozdania jest 200 voucherów.

W programie wydarzenia przygotowano także atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w nauce wiązania węzłów żeglarskich oraz warsztatach kreatywnych z morskimi kolorowankami, a także pobawić się piaskiem kinetycznym.

„Zakupy zwieńczone obiadem? Taki plan szykujemy dla naszych klientów, którzy wezmą udział w kolejnej odsłonie akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’, która przebiega pod hasłem ‘Po zakupach chodź na rybkę’! Tym razem zakupy w NoVa Park będziemy premiować voucherem do North Fish, a na najmłodszych czekają zabawy w marynarskim klimacie” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym na poziomie 0, obok sklepu PEPCO. Akcja odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na: https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl