Damian Online – aplikacja dla pacjentów z nowymi funkcjonalnościami i w trzech wersjach językowych


2023-05-25
Dostępna jest aktualizacja aplikacji dla pacjentów Centrum Medycznego Damiana. Damian Online, dostosowana do systemów operacyjnych Android i iOS, oferuje nowe funkcjonalności, jak łączenie profili pacjentów i wybór wersji językowej.

Aplikacja Damian Online służy przede wszystkim do rezerwowania i odwoływania wizyt u specjalistów. Znajdują się w niej też e-recepty i skierowania wystawione przez lekarzy oraz szczegóły minionych wizyt. Przydatna jest zwłaszcza funkcja pobierania wyników badań w formie PDF oraz przeglądania ich online. Wyniki badań są wprowadzane do aplikacji natychmiast po zakończeniu ich analizy przez laboratorium.

Nową funkcją jest możliwość połączenia swojego profilu pacjenta z innym – z tego udogodnienia korzystają zwłaszcza rodziny. Dzięki temu rozwiązaniu rodzic może w łatwy sposób zarządzać kontem swojego dziecka. Kolejną nowością są powiadomienia PUSH, czyli przypomnienia wysyłane przez aplikację na ekran telefonu. Nowa odsłona Damian Online oferuje trzy wersje językowe: polską, angielską i ukraińską.

- Od dawna mamy wśród naszych pacjentów osoby, dla których pierwszym językiem jest angielski lub ukraiński. To udogodnienie stworzone z myślą o nich – mówi Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medycznego Damiana. – W ostatnim roku przybyło nam zwłaszcza pacjentów ukraińskojęzycznych. Jesteśmy w tej grupie bardzo dobrze kojarzeni, bo od pierwszych dni rosyjskiej agresji na Ukrainę Centrum Medyczne Damiana zaangażowało  się w pomoc jej ofiarom. W Warszawie żyje też duża grupa osób z krajów anglojęzycznych oraz osób, które po prostu lepiej posługują się językiem angielskim niż polskim. We wszystkich naszych placówkach pacjenci mogą również uzyskać pomoc w tych językach. Dodanie wersji językowych do głównego narzędzia zarządzania wizytami i komunikowania się z pacjentami było więc naturalnym krokiem.   

Nadesłał:

Monika Dawidejt

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl