EFL z certyfikatem HR Najwyższej jakości 2023


EFL z certyfikatem HR Najwyższej jakości 2023
2023-01-24
Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) przyznało EFL certyfikat HR Najwyższej Jakości 2023.
Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) przyznało EFL certyfikat HR Najwyższej Jakości 2023. Wyróżnienie stanowi potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym i wiarygodnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.
- W Grupie EFL pracuje ok. 900  osób, nie tylko w głównych biurach we Wrocławiu czy w Warszawie, ale także w licznych oddziałach regionalnych rozproszonych po całej Polsce. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zarządzanie polityką personalną i prowadzenie wielu działań czyniących z EFL atrakcyjnego pracodawcę dla wszystkich pracowników. Dotyczy to również pierwszego momentu styku kandydatów z naszą organizacją, czyli rekrutacji i onboardingu. Krok po kroku wdrażamy nowe rozwiązania i poszerzamy ofertę pracowniczą. Zdajemy sobie sprawę, że jest to proces ciągły, który musi być dobrze zaplanowany i konsekwentnie realizowany. Nagroda „HR Najwyższej Jakości” to dla nas kolejne potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku. Pokazuje, że dynamicznie odpowiadamy na zmiany, ale też sami kreujemy dobre praktyki HR-owe – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

Na całokształt polityki personalnej składają się między innymi takie obszary jak rekrutacja, onboarding, benefity, rozwój, angażowanie i docenianie pracowników. To właśnie te elementy zostały poddane ocenie w certyfikowanych przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami organizacjach. Badaniu ankietowanemu poza procesami HR podlega także wybrany projekt HR. W efekcie, wyróżnienie jest przyznawane organizacjom stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Nadesłał:

maja.lidke@efl.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl