Jack Wolfskin z radością dołącza do Wanogi – największej gravelowej imprezy na Pomorzu


2023-05-26
„Najważniejsza jest droga, niekoniecznie cel sam w sobie” – to idea szerzona przez Piotra Wierzbowskiego, organizatora ultramaratonów gravelowych na terenie całej Polski, w tym słynnej Wanogi.

Kolejne jego ulubione określenie, jakim jest „kolarstwo romantyczne”, doskonale oddaje charakter tej imprezy – rowerowej włóczęgi po kultowej trasie przebiegającej po pomorskich szutrach, leśnych drogach oraz nadmorskich klifach. Aby celebrować wspólne przeżywanie lokalnych rowerowych przygód, Wataha Jack Wolfskin przygotuje dla uczestników ultramaratonu oraz dla ich bliskich, strefę relaksu z leżakami, w której będzie można m.in. obejrzeć filmy o tematyce rowerowej. Na mecie na zwycięzców ultramaratonu będą czekały natomiast nagrody z najnowszej kolekcji rowerowej wilczej marki.

Skąd obecność Jack Wolfskin na tym evencie? Marka od lat zachęca do przebywania w naturze, sięgania po nowe doświadczenia i sprawdzania własnych granic, aby w pełni cieszyć się życiem i aktywnością na świeżym powietrzu. Motto Jack Wolfskin brzmi We Live to Discover, a przecież jazda na rowerze pomaga zobaczyć i przeżyć dużo więcej!

Zapał do dwóch kółek towarzyszy Watasze nie od dziś – w tym roku już po raz kolejny marka wypuściła kolekcję ubrań i sakw, które sprawiają, że każda rowerowa wyprawa jest bardziej komfortowa, a nagłe zmiany pogody nie są już straszne. W końcu Jack Wolfskin to specjaliści od outdorowych przygód!

Ich najnowsza kolekcja Bikepacking to przede wszystkim lekkie ubrania dedykowane na wyprawy rowerowe, obuwie oraz akcesoria, które pozwolą entuzjastom dwóch kółek maksymalnie cieszyć się z uprawianego sportu, bez zbędnego obciążania niezbędnym ekwipunkiem. W jej skład wchodzą zarówno najbardziej podstawowe elementy, takie jak koszulki i spodenki, docieplające kurtki czy kamizelki, ale także torby i plecaki rowerowe. Do testowania kolekcji Jack Wolfskin zaprosił rowerowych ekspertów – Dorotę Juranek (@mamba_on_bike), Bartka Oleńko (@zielony_f16) oraz Michała Góźdź (@etnh.cc), którzy mieli okazję przetestować produkty podczas czterodniowej wyprawy bikepackingowej na hiszpańskiej Teneryfie. Powstałe w ramach niezwykle malowniczego wyjazdu zdjęcia można znaleźć na stronie internetowej marki Jack Wolfskin: www.jack-wolfskin.pl/bikepacking/.

 

W tym roku fani dwóch kółek będą mieli zdecydowanie więcej możliwości, by spotkać się z Watahą!

- 2-5.06 – Wanoga – https://wanogagravel.pl/

- do 30.06 – ogólnopolska akcja #PODZIELSIĘSZLAKIEM (jack-wolfskin.pl/podziel   sieszlakiem/)

- 15.07 – Poznańska Korba – http://poznanskakorba.pl/

- 7-10.09 – aktywności bikepackingowe podczas 28. Festiwalu Filmów Górskich w Lądku-Zdroju.

 

Bądź na bieżąco na: instagram/jackwolfskin_pl

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl