Krakowska MOZAIKA osłodzi zakupy mamom


Krakowska MOZAIKA osłodzi zakupy mamom
2023-05-24
26 maja wszystkie matki, które odwiedzą krakowską galerię MOZAIKA, otrzymają słodki poczęstunek.
Dzień Matki to okazja do uhonorowania najważniejszych kobiet w życiu każdego z nas. To one otaczają nas miłością, opieką i wsparciem, wkładają nieustający wysiłek, poświęcenie i oddanie w nasze wychowanie, przyczyniają się do naszego rozwoju i szczęścia. Dlatego warto uczcić Dzień Matki w wyjątkowy sposób, podziękować za wszystko, czego dla nas dokonały i okazać im miłość, jaką nas obdarzają.

W najbliższy piątek w galerii handlowej MOZAIKA w Krakowie każda mama poczuje się wyjątkowo. Z okazji Dnia Matki, w godzinach 11.00-19.00 hostessy będą częstować pysznymi czekoladkami. To drobny, ale słodki gest, który ma na celu wyrazić naszą wdzięczność.

To tylko jeden z powodów, aby odwiedzić Galerię MOZAIKA. W tym kompaktowym, łatwo dostępnym centrum handlowym z dużym, wygodnym parkingiem (pierwsze 3 godziny gratis) każda mama może załatwić wszystkie codzienne sprawunki i skorzystać z praktycznych usług (od pralni, przez bank, aż po zakład optyczny), oszczędzając przy tym czas, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w komfortowej i kameralnej atmosferze. Wizyta w ulubionym butiku – proszę bardzo! Chwila dla urody – nawet więcej niż jedna! Filiżanka aromatycznej, świeżo palonej kawy – już czeka! Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wybrać się do krakowskiej MOZAIKI całą rodziną – przypomnijmy, że galeria w 2022 r. została wyróżniona certyfikatem Centrum Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi, przyznawanym przez władze Krakowa miejscom, które wzbogacają swoją ofertę skierowaną do rodzin, tworzą udogodnienia dla dzieci i dbają o ich bezpieczeństwo. A Dzień Dziecka przecież lada moment!

Nadesłał:

Tomasz_PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl