Suszarka Haier i-Pro 7 – profesjonalna pielęgnacja ubrań w twoim domu


Suszarka Haier i-Pro 7 – profesjonalna pielęgnacja ubrań w twoim domu
2022-11-24
Suszarki bębnowe stają się coraz bardziej popularne. Nie tylko ze względu na wygodę użytkowania, ale również oszczędność czasu, a także profesjonalną pielęgnację ubrań. Suszarka Haier i- Pro 7 HD100-A2979 pozwoli ci zadbać nawet o najbardziej delikatne tkaniny w twoim domu.

Dbałość o tkaniny

Suszarka Haier i-Pro 7 została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić najlepsze rezultaty suszenia, ale również bezpieczeństwo nawet najdelikatniejszych tkanin. Dzięki strukturze bębna Pillow Drum, imitującej kształt maleńkich poduszek, pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni sprawiając, że materiały zachowują swoją pierwotną jakość na dłużej. Ubrania suszone są skutecznie, ale w bardzo delikatny sposób, co nie przyczynia się do powstawania zagnieceń. Dzięki temu zaoszczędzisz jeszcze więcej cennego czasu i prawie całkiem zrezygnujesz z żelazka. Wybierając jeden z czternastu dostępnych programów, w łatwy sposób poradzisz sobie z wysuszeniem wszystkich rodzajów tkanin. Zaczynając od grubych syntetyków, pościeli, bawełny i płaszczy, poprzez ubrania sportowe, dziecięce, kończąc na delikatnych tkaninach wełnianych czy kaszmirowych.  Dodatkowo urządzenie posiada Certyfikat Woolmark, czyli gwarancję, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom pod wpływem pracy mechanicznej. Urządzenie dobiera odpowiednią temperaturę tak, by nie zniekształciła tkanin, zachowując ich gładki fason, właściwy rozmiar i krój. System zapobiega mechaceniu się ubrań, umożliwia skuteczne czyszczenie oraz zbieranie włókien i sierści w specjalnym miejscu. A jeśli potrzebujesz tylko odświeżyć ubranie możesz wybrać właśnie taki cykl.  Program odświeżania skutecznie likwiduje zapachy jedzenia oraz jego pozostałości np. po wizycie w restauracji, bez konieczności prania ubrań. W trosce o twoje zdrowie program bezpiecznie neutralizuje bakterie przy pomocy pary wodnej.

                                                  Komfort użytkowania

Suszarka Haier posiada cechy dzięki którym użytkowanie jej będzie jeszcze wygodniejsze. Po pierwsze, dzięki praktycznemu, wewnętrznemu oświetleniu bębna, możesz łatwo wkładać i wyjmować pranie bez widma pozostawiania czegokolwiek w środku. Nie musisz martwić się już o zaginione skarpetki, teraz wszystko będzie w zasięgu twojego wzroku. Po drugie, użytkowanie i-Pro 7 jest niezwykle czyste i higieniczne. Nowy system filtracji w suszarce Haier pozwala na skuteczne zbieranie kłaczków i włókien w jednym miejscu, dzięki trójwarstwowej konstrukcji filtra. Jego położenie jest zintegrowane z konstrukcją bębna, co umożliwia bardzo łatwy do niego dostęp. Dzięki czemu, możesz zażegnać kłaczki i bałagan wokół urządzenia. To, co wpływa również na komfort użytkowania to duża pojemność bębna. Szeroki otwór pozwala na szybki, łatwy oraz wygodny załadunek i rozładunek suszarki, ale również oznacza mniejszą częstotliwość suszenia i oszczędności. Jednak nie jest to jedyne takie rozwiązanie w Haier i-Pro7. Suszarka z pompą ciepła pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii, redukując jej pobór nawet o 50% w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową. Technologia pompy ciepła jest nowoczesnym, energooszczędnym i ekologicznym systemem suszenia, efektywnie wykorzystującym raz nagrzane powietrze w bębnie.

Wybierając suszarkę Haier i-Pro 7 o klasie energetycznej A++, dbasz o środowisko, oszczędzasz swój cenny czas, ale również energię i płacisz niższe rachunki za prąd.

 

Więcej informacji:

https://www.haier-europe.com/pl_PL/suszarka-bebnowa/31102150/hd100-a2979-s/  

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl