Świętuj Dzień Dziecka w Atrium Reduta!


2023-05-23
Świętuj Dzień Dziecka w Atrium Reduta!

Zbliża się Dzień Dziecka! Z tej okazji centrum handlowe Reduta przygotowało moc bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych, które potrwają aż cztery dni! Emocjonujące konkursy, muzyczne podróże z Papają, LEGO warsztaty budowania z klocków LEGO z legendarnym Brodatym Geekiem, malowanie buziek, darmowe lody i wata cukrowa – to wszystko czeka na gości galerii już od 27 maja aż do 3 czerwca. Przed nami fascynujący tydzień - nie może Ciebie zabraknąć!

 

Startujemy 27 maja

Tego dnia w strefie WOW w godzinach 13.00-16.45, zaplanowaliśmy szereg bezpłatnych warsztatów kreatywnych dla mniejszych i większych dzieci. Na godzinę 17:00 zapraszamy najmłodszych na muzyczne widowisko Z Papają przez muzyczny świat. Poznamy ciekawostki i dźwięki płynące z Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Zapoznamy się z corridą, czyli tradycyjnym tańcem torreadora z bykiem, a następnie wyruszymy na hiszpańską fiestę. To muzyczne spotkanie stanie się doskonałą okazją do zabawy i nauki angielskich słówek związanych z emocjami, częściami ciała i nazwami zwierząt. Tuż po koncercie będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie wokalnym, a zwycięzca zostanie wybrany za pomocą klaskomierza – urządzenia zliczającego oklaski publiczności.

 

W tym czasie w Piątym Wymiarze w godzinach 13.00-18.00 odbędzie się budowanie z kolorowych klocków – puf, skręcanie baloników, robienie przypinek, tatuaży i malowanie buziek. W godzinach porannych odbędą się także stałe zajęcia wpisane w harmonogram strefy, czyli Witaminowy patrol – warsztaty o tematyce żywieniowej oraz balet z elementami jazzu, akrobatyki i tańca współczesnego.

 

1 czerwca pod znakiem rodzinnej rozrywki

W tym szczególnym dniu nie zabraknie emocji i zdrowej rywalizacji. W godzinach 13.00-18.00 w strefie WOW będzie można wziąć udział w rodzinnym turnieju gier planszowych. Miłośnicy bardziej twórczych zajęć będą mogli przenieść się do Piątego Wymiaru, gdzie w tym samym czasie odbywać się będą warsztaty kreatywne dla dzieci od 3-10 lat. Udział w zajęciach jest szansą na rozwijanie swojej wyobraźni i umiejętności artystycznych, poprzez tworzenie unikalnych prac pod okiem doświadczonych instruktorów.

 

2-3 czerwca (piątek i sobota)

Budowanie dzikich zwierzaków z klocków LEGO? To możliwe! W tych dniach galeria stanie się centrum klockowej zabawy! Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w inspirujących, bezpłatnych warsztatach pod okiem znanego eksperta – Brodatego Geeka. Fani klocków LEGO będą mieli okazję zbudować własne mini zoo czy ulubione zwierzę. Także dorośli będą mogli spróbować swoich sił podczas szkolenia, otrzymując zadania specjalne od samego klockowego youtubera. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom. Na ambitnych, którzy podejmą wyzwanie i wykonają dodatkowe prace, czeka 150 nagród specjalnych.

 

W tych dniach członkowie klubu #MaszOkazje otrzymają kupon na pyszną watę cukrową czy darmową gałkę lodów od Grycana!

 

Będzie to tydzień pełen kreatywności, muzyki i klockowej zabawy. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji! Wprowadźcie do życia wasze najbardziej fantastyczne pomysły i przygotujcie się na niezapomniane doświadczenia. Do zobaczenia w świecie dziecięcych marzeń w dniach 27 maja-3 czerwca w Atrium Reduta!

 

Harmonogram obchodów Dnia Dziecka:

 

27 maja

strefa WOW (1 piętro)

13.00-13.45 MÓJ PRZYJACIEL Z DŻUNGLI – warsztaty plastyczne z gliną polimerową dla dzieci w wieku 2-5 lat

14.00-14.45 ROBIMY PRZYPINKI ZE ZWIERZĘTAMI – warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 2-5 lat

15.00-15.45 Mały Miś słodki Miś – warsztaty kreatywne robienia maskotek dla dzieci w wieku 3-6 lat

16.00-16.45 MALUJEMY EKOTORBY – warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 5-10 lat

17.00-17.45 Widowisko muzyczne dla dzieci – Z Papają przez muzyczny świat

Piąty Wymiar (1 piętro), w godz. 13.00-18.00

Budowanie z kolorowych klocków – puf

Robienie przypinek, skręcanie baloników

Malowanie buziek, robienie tatuaży

 

1 czerwca

strefa WOW (1 piętro)

13.00-18.00 – Rodzinny turniej gier planszowych

Piąty Wymiar (1 piętro)

15.00-15.45 KOSMOS W SŁOIKU – warsztaty dla dzieci w wieku 3-10 lat

16.00-16.45 ZRÓBMY RAZEM SLIME – warsztaty dla dzieci w wieku 3-10 lat

17.00-17.45 KOLOROWE KULE DO KĄPIELI – warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku 3-10 lat

 

2-3 czerwca

strefa WOW (1 piętro), godz. 11.00-19.00

Warsztaty  budowania z klocków LEGO z Brodatym Geekiem

 

 

Więcej informacji: https://atrium-reduta.pl/dzien-dziecka-w-reducie/ oraz https://atrium-reduta.pl/dzien-dziecka-z-brodatym-geekiem/

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl