Targi Zdrowia i Urody w Atrium Kasztanowa


2023-05-23
Targi Zdrowia i Urody w Atrium Kasztanowa

Naturalne kosmetyki, drobne zabiegi beauty czy też stoiska ze zdrową żywnością lub ręcznie robioną biżuterią – to wszystko czeka na gości odwiedzających pilską galerię 27 maja. Tego dnia w Atrium Kasztanowa odbędą się Targi Zdrowia i Urody, połączone z licznymi pokazami i prelekcjami. Podczas targów swoje produkty i usługi zaprezentują lokalni i regionalni wystawcy – specjaliści medycyny naturalnej i konwencjonalnej, a także rzemieślnicy i wytwórcy. Będzie można skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji oraz wziąć udział w warsztatach na temat możliwości wykorzystania olejków eterycznych.

 

Medycyna naturalna to dziedzina, która pozwala leczyć zgodnie z naturą i od lat budzi ogromne zainteresowanie. Wiele osób skłania się do powrotu do tradycyjnych metod leczenia. Dlatego też sobotnie Targi Zdrowia i Urody w Atrium Kasztanowa będą doskonałą okazją do spotkania się z producentami, ekspertami i usługodawcami działającymi na rynku medycyny naturalnej.

 

Podczas wydarzenia goście centrum handlowego będą mogli zapoznać się z ofertą lokalnych specjalistów oraz gabinetów, zajmujących się tematyką zdrowia, zarówno w zakresie medycyny konwencjonalnej jak i naturalnej. Na miejscu będzie można skorzystać z szeregu bezpłatnych porad, konsultacji oraz nieinwazyjnych pomiarów (pomiar składu masy ciała, ciśnienia), a także zaopatrzyć się w naturalne produkty, takie jak zioła, suplementy, zdrową żywność czy ręcznie wytwarzane kosmetyki.

 

Wśród wystawców prezentujących swoje produkty i usługi znajdą się:

·         Projekt zdrowie (konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała)

·         Dotyk i zdrowie naturalne metody wspomagania organizmu Barbara Schulc (prelekcja na temat właściwości ziół i degustacja przetworów z dzikich roślin)

·         Gabinet Medholistic (analiza stanu zdrowia z wykorzystaniem biorezonansu i urządzenia healy)

·         Sklep Mała Natura (możliwość zakupu naturalnych kosmetyków z polskich, małych manufaktur)

·         Gabinet Terapii Naturalnych Sławomir Puchała (pokaz masażu, prelekcje na temat akupunktury i masaży leczniczych)

·         Drzazga Elżbieta (prelekcja na temat żywności funkcjonalnej i degustacje Flavonów – koncentratów warzywno-owocowych)

·         Klub Wellness24 (porady żywieniowe, pomiar tkanki tłuszczowej i BMI)

·         Mary Kay (bezpłatne zabiegi „Satynowe dłonie”, porady wizażowe)

·         Sklep Biosfera (oferujący zdrową żywność i suplementy diety)

·         Producent ręcznie robionej biżuterii Angel Art.

 

W trakcie targów (w godz. 13.00-14.00) zaplanowano także bezpłatne warsztaty „Wiosenne odmładzanie z olejkami”. Podczas nich uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek o olejkach i na temat ich działania zdrowotnego, upiększającego, jak również ich pozytywnego wpływu na witalność organizmu. Na miejscu będzie można zapoznać się z właściwościami różnych olejków oraz otrzymać przepisy ze wskazówkami jak je wykorzystywać na co dzień m.in. do celów zdrowotnych, urodowych czy tworząc z nich eko-środki czystości. Ze względów organizacyjnych liczba uczestników warsztatów jest ograniczona; obowiązują na nie zapisy. Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmowane będą na profilu FB pod postem promującym targi.

 

Targi Zdrowia i Urody to doskonały sposób na zapoznanie się z szeroką ofertą wystawców i na pobudzenie wszystkich zmysłów na wiosnę. Naturalne kosmetyki, fachowe porady i mnóstwo atrakcji – to wszystko czeka na odwiedzających gości w jednym miejscu. Program targów dopełnią warsztaty, w trakcie których będzie można zgłębić tajniki tworzenia naturalnych kompozycji olejkowych, dowiedzieć się więcej o roślinach, z których powstają zapachy i o właściwościach olejków eterycznych mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Targi Zdrowia i Urody w Atrium Kasztanowa odbędą się 27 maja br. w godzinach 12.00-18.00.

 

Więcej informacji na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl/.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl