Serwis prasowy

Środa, 2009-03-25 - karta z kalendarza:

Imieniny: Marii i Wieńczysłąwa
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Najbliższe wydarzenia:

Magia wina. Od pędu winorośli po napój bogów

Data: 2008-11-28 - 2010-03-31

Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza na wystawę, na której poznamy historię wina, od najdawniejszych upraw winorośli po współczesną kulturę picia tego trunku. Ekspozycję można zwiedzać od 28 listopada 2009 do 31 marca 2010 roku

Nadesłał:

ap

Śląskie inspiracje krajobrazowe. Michał Cała i Edward Poloczek.

Data: 2009-02-27 - 2009-05-17

Muzeum Śląskie zaprasza na prezentację twórczości dwóch artystów fotografików: Edwarda Poloczka oraz Michała Cały. Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek 26 lutego 2009 roku o godz. 16.00. Wystawa potrwa do 17 maja 2009 roku. Wejście na wernisaż wyłącznie za okazaniem zaproszenia.

Nadesłał:

ap

W świecie fotografii Haliny i Leonarda Idziaków

Data: 2009-02-28 - 2009-04-10

Od 28 lutego Muzeum Śląskie zaprasza na wystawę twórczości nestorów śląskiego środowiska fotografików - Haliny Holas-Idziakowej i Leonarda Idziaka. Wernisaż odbędzie się w piątek 27 lutego o godz. 17.00. Wystawa potrwa do 10 kwietnia 2009 roku. Wejście na wernisaż wyłącznie za okazaniem zaproszenia.

Nadesłał:

ap

Cisco Forum 2009

Data: 2009-03-25 - 2009-03-27

Passus zaprasza na specjalistyczne warsztaty dotyczące sieci LAN/WAN/WLAN. Konferencja odbędzie się w zakopiańskim hotelu Kasprowy w dniach 25-27 marca br. Specjalistyczne warsztaty będą otwarte dla każdego uczestnika, który przyjdzie z własnym notebookiem.

Nadesłał:

ap

Artykuły z tego dnia:

Wielkanoc w pastelowych barwach

Wielkanoc w pastelowych barwach

2009-03-25

Komponując aranżację wielkanocnego stołu trzeba pamiętać o dwóch podstawowych zasadach - dekoracje powinny nawiązywać do budzącej się o tej porze roku przyrody oraz do głęboko zakorzenionych w naszej tradycji symboli.

więcej »
Fortinet chroni sieć Lotto

Fortinet chroni sieć Lotto

2009-03-25

Veracomp SA, wyłączny dystrybutor produktów Fortinet w Polsce, dostarczył wraz z integratorem bezpieczne.it sprzęt do zabezpieczenia sieci informatycznej Totalizatora Sportowego.

więcej »
Najlepsze cyfrowo podrasowane zdjęcia

Najlepsze cyfrowo podrasowane zdjęcia

2009-03-25

Odpowiedź na to pytanie poznamy 30 marca br. w krakowskim klubie Pauza, gdzie zostaną ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego "Rzeczywista nierzeczywistość".

więcej »
Siła rekomendacji - kampania marketingowa Inter-Fragrances

Siła rekomendacji - kampania marketingowa Inter-Fragrances

2009-03-25

Rekomendacje znajomych mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe. Dlaczego? Ponieważ ludzie ufają najbardziej opiniom bliskich osób. Z tego względu firma Inter-Fragrances zdecydowała się na wykorzystanie w swojej kampanii promocyjnej narzędzia jakim jest marketing szeptany.

więcej »
By włos Ci z głowy nie spadł

By włos Ci z głowy nie spadł

2009-03-25

Niepokoi Cię ilość włosów pozostawianych codziennie na szczotce? Gdy tracisz ich więcej niż 100 to znak, że powinnaś zacząć działać. Powstrzymaj utratę włosów i ciesz się gęstymi, mocnymi włosami. Pomogą Ci w tym preparaty firmy Inter–Fragrances.

więcej »
Udoskonalenie Tary:   współczesna interpretacja Tary do kuchni

Udoskonalenie Tary: współczesna interpretacja Tary do kuchni

2009-03-25

„Klasyki się nie zmienia. Ją się doskonali”. Dornbracht, wiodący producent wysokiej jakości armatury i akcesoriów łazienkowych oraz kuchennych, był wierny temu wymogowi również podczas prac nad zmianami w klasycznej wersji kolekcji Tara do kuchni.

więcej »
Wiosna w magnackim stylu

Wiosna w magnackim stylu

2009-03-25

FFiL Śnieżka wprowadza na rynek nowe systemy dekoracyjne w linii MAGNAT Style

więcej »
Brodzik Riofino wśród łazienkowych rozwiązań roku

Brodzik Riofino wśród łazienkowych rozwiązań roku

2009-03-25

Jakość, niebanalne wzornictwo i innowacyjność – takich cech produktów szukali członkowie jury konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2009”. Jednym z docenionych rozwiązań okazał się licujący z podłożem brodzik prysznicowy Riofino. Produkt firmy wedi Polska otrzymał prestiżowe wyróżnienie.

więcej »
Rusza druga edycja kampanii edukacyjnej „Twoja Skóra Bez Tajemnic”

Rusza druga edycja kampanii edukacyjnej „Twoja Skóra Bez Tajemnic”

2009-03-25

Laboratoire Dermatologique Bioderma zachęca: poznaj lepiej swoją skórę

więcej »
On Board PR dla projektów społecznych polskiej firmy farmaceutycznej Adamed

On Board PR dla projektów społecznych polskiej firmy farmaceutycznej Adamed

2009-03-25

On Board PR, na zlecenie firmy farmaceutycznej Adamed poprowadzi nowe edycje trzech ogólnopolskich programów edukacyjnych - „Serce na nowo”, „Odnaleźć siebie” oraz „Głęboki oddech”.

więcej »
Odbył się finał I Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Odbył się finał I Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

2009-03-25

Pięć miesięcy wytężonej nauki, sześćdziesiąt pytań testowych rozwiązanych w sumie podczas dwóch etapów naukowej rywalizacji i pokonanie blisko dwóch tysięcy konkurentów

więcej »
„Laur Konsumenta” dla farby Benjamin Moore Paints

„Laur Konsumenta” dla farby Benjamin Moore Paints

2009-03-25

Już po raz piąty przyznane zostały wyróżnienia w programie „Laur Konsumenta”, organizowanym przez Grupę Media Partner. Wśród tegorocznych laureatów tego prestiżowego konkursu znalazła się farba świecąca w ciemnościach „Glow In the Dark Finish 312” marki Benjamin Moore Paints.

więcej »

Wyszukiwarka:

Kalendarium

« Marzec 2009 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
2324 2526272829
3031 

Ostatnio dodane artykuły:

Marka Snickers® towarzyszy sportowym emocjom po raz kolejny Marka Snickers® towarzyszy sportowym emocjom po raz kolejny
Marka Snickers® po raz kolejny zaprasza do świata piłki nożnej i kibicowania w najlepszym stylu. Dzięki nowej loterii wszyscy fani futbolu mogą przeżyć prawdziwe sportowe emocje i zdobyć bilety na mecz rozgrywany na jednym z największych europejskich stadionów.

Fabryka w Pilawie rozbudowuje się o nowy magazyn surowców i opakowań
W Pilawie zakończyła się budowa nowego magazynu surowców i opakowań dla produkcji farb wodnych o powierzchni 4000 m². Obiekt powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby produkcyjne oraz zwiększone wolumeny wynikające z realizowanych transferów w ramach programu Industrial Excellence.

Zamknęli nas w dawnym skarbcu bankowym w centrum Warszawy. Wyszliśmy dopiero po półtorej godziny Zamknęli nas w dawnym skarbcu bankowym w centrum Warszawy. Wyszliśmy dopiero po półtorej godziny
Jest taki moment w każdym warszawskim tygodniu, który zna chyba każdy z nas. Ładna pogoda, piątkowe popołudnie, telefon wibruje, ktoś bliski pisze dwa słowa: co jutro?

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Forest Park Resort & SPA. Kierunek Świeradów-Zdrój - gdy wydarzenie staje się doświadczeniem Forest Park Resort & SPA. Kierunek Świeradów-Zdrój - gdy wydarzenie staje się doświadczeniem
Komunikujemy się dziś szybciej niż kiedykolwiek, ale uwaga stała się towarem deficytowym. W branży eventowej nie wystarczy już sprawna realizacja - liczy się to, jaki ślad zostanie po wydarzeniu. Forest Park Resort & SPA pokazuje, że event może stać się doświadczeniem, które buduje relacje.

Nowa funkcjonalność w aplikacji Balcia – potwierdzanie tożsamości z wykorzystaniem mObywatela
Balcia Insurance rozszerza możliwości swojej aplikacji mobilnej o nową metodę potwierdzania tożsamości – za pomocą usługi mObywatel. To kolejny krok w kierunku jeszcze większego bezpieczeństwa danych klientów oraz wygody korzystania z cyfrowych rozwiązań.

Prewencja jako przewaga w odporności IT dl Twojej Organizacji Prewencja jako przewaga w odporności IT dl Twojej Organizacji
To jest temat bezpłatnego webinarium skierowanego do administratorów IT, specjalistów ds. bezpieczeństwa a także do kadry zarządzającej organizowanego przez Biztech Konsulting wspólnie z Bitdefender 17 marca br. 10-11 online.

Nowojorski szyk w domowym wydaniu. Jak stworzyć łazienkę z charakterem? Nowojorski szyk w domowym wydaniu. Jak stworzyć łazienkę z charakterem?
Są wnętrza, które nie podążają za sezonową modą, lecz budują własny, ponadczasowy styl. Taka właśnie jest łazienka inspirowana estetyką Nowego Jorku — elegancka, wyrazista i dopracowana w detalach. SANPLAST pokazuje, że klimat rodem z Manhattanu można z powodzeniem przenieść do polskich domów.

Współpraca AkzoNobel z Unity Line oraz Gdańską Stocznią „Remontową” Współpraca AkzoNobel z Unity Line oraz Gdańską Stocznią „Remontową”
Niedawno został ukończony pierwszy z trzech zapowiedzianych innowacyjnych promów pasażersko-samochodowych typu RoPax – o nazwie Jantar Unity. W całości został zabezpieczony systemami malarskimi International Paint. Łącznie na promie zastosowano 280 000 litrów farb dostarczonych przez AkzoNobel.

Linia produktów do zmywarek Dual Power Linia produktów do zmywarek Dual Power
Czyste naczynia bez domywania, zero smug na kieliszkach i świeży zapach po każdym cyklu - to standard, który zapewniają dobrze dobrane produkty i regularna pielęgnacja zmywarki.

Nowość Holle: Bio Organiczne Ciasteczka Czekoladowe ABC Choco Cookies Nowość Holle: Bio Organiczne Ciasteczka Czekoladowe ABC Choco Cookies
Czasem najfajniejsze momenty dnia dzieją się zupełnie mimochodem. Kilka klocków rozsypanych na podłodze, śmiech dziecka, które właśnie „odkryło” nową literkę, i chwila spokoju przy małej przekąsce.

Mars uruchamia nowy fundusz, aby wspierać trwałe zmiany dla ludzi, zwierząt i planety Mars uruchamia nowy fundusz, aby wspierać trwałe zmiany dla ludzi, zwierząt i planety
Nowa jednostka filantropijna wzmacnia zaangażowanie Mars w budowanie silnych społeczności, rozwój nauki oraz poprawę dobrostanu zwierząt towarzyszących.

W Stambule rozpoczyna się słynny festiwal tulipanów W Stambule rozpoczyna się słynny festiwal tulipanów
W Stambule rozpoczyna się słynny festiwal tulipanów

iDoctor - Serwis Apple Kraków | Naprawa iPhone, Macbook
iDoctor to wyspecjalizowany serwis urządzeń Apple, obejmujący naprawy iPhone, MacBook, iPad oraz iMac. Realizujemy zarówno szybkie naprawy eksploatacyjne, takie jak wymiana baterii, ekranów czy gniazd ładowania, jak i zaawansowane naprawy elektroniki oraz płyt głównych.

Zamknęli nas w dawnym skarbcu bankowym w centrum Warszawy. Wyszliśmy dopiero po półtorej godziny Zamknęli nas w dawnym skarbcu bankowym w centrum Warszawy. Wyszliśmy dopiero po półtorej godziny
Jest taki moment w każdym warszawskim tygodniu, który zna chyba każdy z nas. Ładna pogoda, piątkowe popołudnie, telefon wibruje, ktoś bliski pisze dwa słowa: co jutro?

Instalacje elektryczne – fundament bezpieczeństwa i komfortu w każdym budynku Instalacje elektryczne – fundament bezpieczeństwa i komfortu w każdym budynku
Instalacja elektryczna to jeden z najważniejszych elementów każdego domu, mieszkania czy obiektu użytkowego.

Fabryka w Pilawie rozbudowuje się o nowy magazyn surowców i opakowań
W Pilawie zakończyła się budowa nowego magazynu surowców i opakowań dla produkcji farb wodnych o powierzchni 4000 m². Obiekt powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby produkcyjne oraz zwiększone wolumeny wynikające z realizowanych transferów w ramach programu Industrial Excellence.

Seria realme 16 Pro: topowa fotografia w średnim segmencie premium. Aparat 200 MP w rękach mistrzyni
Obecność serii realme 16 Pro na polskim rynku, zapoczątkowana premierą w lutym 2026 roku, wyznaczyła nowy standard w kategorii smartfonów ze średniej półki, które aspirują do miana profesjonalnych narzędzi fotograficznych.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito