BETFAN: Łomża Vive Kielce pokona Montpellier


BETFAN: Łomża Vive Kielce pokona Montpellier
2022-05-11
Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Łomża Vive Kielce wyjdzie zwycięsko ze swojego najbliższego starcia w Lidze Mistrzów. Bukmacher uważa, że pokonanie Montpelier będzie pierwszym krokiem w kierunku awansu do półfinału.

Zdaniem BETFAN powracające po przerwie rozgrywki Ligi Mistrzów w piłce ręcznej rozpoczną się od sukcesu Łomża Vive Kielce. Bukmacher uważa, że Polacy pokonają na wyjeździe Montpellier. Pozostałymi zwycięskimi drużynami ćwierćfinałów będą: Veszprem, Barcelona i Paris Saint-Germain.

Według bukmachera zwycięstwo nad zespołem z Montpellier przyczyni się do awansu kielczan do półfinału. Zdaniem BETFAN ten scenariusz ma bardzo wysokie prawdopodobieństwo. Co więcej, na ostatniej prostej rozgrywek Ligi Mistrzów kielecka drużyna plasuje się wśród trzech głównych faworytów turnieju. Wedle bukmacherskich analiz oprócz Polaków w tym gronie są FC Barcelona i THW Kilonia.

Prognozy BETFAN przed startem rozrywek wskazują, że trofeum LM najprawdopodobniej wywalczą Hiszpanie. Jednak przewaga FC Barcelona nad pozostałymi faworytami nie jest dominująca, więc kibice w Polsce nie powinni całkiem tracić nadziei. Obstawiając zwycięstwo Polaków, przy ziszczeniu się tego scenariusza, oprócz dumy narodowej można zyskać też ponad 670 zł za każde postawione 100 zł.

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i w ciągu trzech lat działalności odprowadził do budżetu państwa 86 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl