Bilet do kina za 10 zł! Weź udział w HIT WEEK w Multikinie tylko w centrum handlowym Reduta


2023-11-15
Już od 17 do 23 listopada tylko w warszawskiej Reducie odbędzie się HIT WEEK: Tanie Granie w Multikinie. Przez cały tydzień widzowie będą mieli okazję kupić bilety w promocyjnej cenie – za jedyne 10 zł!

Zastanawiasz się jak najlepiej spędzić pochmurne jesienne wieczory? Wybierz się do kina! Bieżący repertuar obfituje w nowości prosto z Hollywood i doskonałe rodzime produkcje. Już w najbliższy piątek na wielkim ekranie widzowie będą mogli zobaczyć m.in. „Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży” – nową odsłonę ulubionego uniwersum, w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie. Premierę będzie miał również francuskojęzyczny film w reżyserii Woody’ego Allena „Niewierni w Paryżu”. Fani kina będą mogli zobaczyć także najnowszą odsłonę „Chłopów” – polskiego kandydata do Oscara. Nie zabraknie też propozycji z bieżącego repertuaru: „Marvels”, horroru „Pięć koszmarnych nocy” czy świątecznej komedii romantycznej „Uwierz w Mikołaja”. Z kolei najmłodsi będą mogli zobaczyć film familijny „Kajtek Czarodziej” oraz dwie animacje – „Psi Patrol: Wielki Film” i „Inspektor Pająk”. A to wszystko w promocyjnej cenie!

Jak zdobyć bilet na HIT WEEK: Tanie Granie? Od 17 do 23 listopada w Multikinie na Alejach Jerozolimskich będzie można nabyć bilety w wyjątkowo promocyjnych cenach. W strefie SuperPromo w sprzedaży internetowej będą kosztowały 10 zł., a widzowie, którzy zdecydują się na zakupy w kinowej kasie, będą mogli dostać je w cenie 12 zł.

Bilety na HIT WEEK dostępne będą od 17 listopada w kasie kina, na stronie kina oraz w aplikacji mobilnej.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl