Broker kredytowy Akredo wraca do gry


2022-12-05
Fintech Akredo przy współpracy szwedzkich i polskich przedsiębiorców po raz pierwszy na polskim rynku pojawił się w 2014 roku. Teraz, w wyniku połączenia sił Loando Group - jednego z liderów pośrednictwa finansowego online oraz szwedzkiego Clar Group wraca do gry w nowej odsłonie.

Brokerstwo finansowe na najwyższym poziomie


Zespół doświadczonych specjalistów Loando Group przy współpracy z Clar Group stworzył nową odsłonę platformy kredytowej Akredo. Trwające ponad rok prace zaowocowały nowoczesną, przyjazną dla klienta porównywarką na miarę naszych czasów.

Akredo umożliwia klientom wygodny dostęp do wnikliwie przeanalizowanych ofert kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych, a nawet pożyczek pozabankowych. Korzystając z usług nowego serwisu, za sprawą jednego, prostego wniosku klienci mają możliwość przejrzenia ofert dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. 

Misją Akredo jest maksymalne skrócenie okresu oczekiwania na podpisanie umowy z bankiem, wsparcie specjalistów w doborze najlepszych ofert, a także zapewnienie stałego dostępu do najwyższej jakości usługi brokerstwa finansowego.

Jest to dla nas ogromne szczęście i duma, że mogliśmy dać Akredo drugie życie.

Przychodzimy z pomocą szczególnie teraz, kiedy w obliczu aktualnej sytuacji w kraju o

kredyt nie jest łatwo. Możemy poprawić zdolność kredytową naszych klientów w sposób

dostosowany do ich sytuacji i podnieść ich wiarygodność jako płatników w oczach banków.

Służymy najlepszą platformą do porównywania nie tylko kredytów gotówkowych, ale także

ofert kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i pożyczek pozabankowych. Chcemy być

wsparciem na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycie

środków na wymarzony cel. - komentuje Łukasz Fryca, główny ekspert serwisu Akredo.

Kredyt zaufania

Zespół Akredo stawia na najwyższą jakość usług i indywidualne podejście do swoich klientów. Jest zdeterminowany w dążeniu do postawionego sobie celu - zapewnienia prostej i szybkiej usługi, zmaksymalizowania szans na uzyskanie kredytu, a także poprawy zdolności kredytowej swoich klientów. Eksperci Akredo to nie tylko pośrednicy, lecz przede wszystkim specjaliści w szeroko rozumianym doradztwie finansowym. Ich misją jest wsparcie na każdym etapie wnioskowania, a także pomoc w uporządkowaniu swoich finansów.

Konsultanci Akredo zawsze stoją po stronie swojego klienta na linii kredytobiorca – kredytodawca. Bazując na wnikliwej znajomości rynku finansów, z dużą dozą elastyczności i kreatywnego myślenia szukają najlepszych, optymalnych rozwiązań, zawsze dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Pomagają w świadomym wyborze najlepszej finansowo oferty kredytu, przeprowadzają klienta przez niezrozumiałe procedury bankowe, tłumaczą umowy i rozjaśniają wątpliwości dotyczące finalnych kosztów kredytu.

Nadesłał:

Klang! Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl