Druga edycja programu Bosch ProTeam


Druga edycja programu Bosch ProTeam
2010-03-12
Rozpoczęła się druga edycja programu Bosch ProTeam, skierowanego do użytkowników elektronarzędzi, którzy są zainteresowani przetestowaniem sprzętu oraz podzieleniem się swoimi spostrzeżeniami z innymi profesjonalistami.

W tegorocznej edycji wybór produktów przeznaczonych do testowania jest jeszcze większy. Osoby chcące wziąć udział w projekcie mogą już od 1 marca deklarować swoje uczestnictwo na stronie www.bosch-pro-team.com, gdzie znajduje się również szczegółowy regulamin oraz wyniki testów.

„Zostań testerem produktów Bosch ProTeam!" - to hasło przewodnie akcji, które wiosną 2009 roku zmobilizowało setki rzemieślników do wzięcia udziału w programie testowania sprzętów z niebieskiej linii Bosch. Duże zainteresowanie projektem spowodowało, że w programie Bosch ProTeam 2010 oferta narzędzi dostępnych do testowania została rozszerzona. Dodatkowo platforma komunikacyjna www.bosch-pro-team.com stała się jeszcze bardziej interaktywną, dając możliwości opublikowania raportu z testu wzbogaconego relacją wideo lub zdjęciami.

„Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni dużym zainteresowaniem jakim cieszyła się zeszłoroczna edycja programu. Raporty nadsyłane przez uczestników były bardzo wysokiej jakości, dlatego w tym roku postanowiliśmy je wzbogacić o dokumentację zdjęciową lub wideo." - mówi Marek Krajewski, Brand Manager odpowiedzialny za sprzedaż narzędzi z linii niebieskiej w Polsce.
„Bosch stworzył platformę, która pomaga rzemieślnikom w szybkiej wymianie doświadczeń, to nieocenione narzędzie ułatwiające pracę i podnoszące jakość świadczonych przez nich usług" - dodaje.

Do programu może przystąpić każdy, kto używa elektronarzędzi w swojej pracy zawodowej. Zgłoszenie uczestnictwa może nastąpić drogą elektroniczną, poprzez stronę internetową www.bosch-pro-team.com a także pocztą lub faksem. Program składa się z dwóch etapów. W pierwszym, który trwa 2,5 miesiąca, następuje zbieranie zgłoszeń od uczestników. Po jego zakończeniu wyłonionych zostanie 5 finalistów, którzy otrzymają wybrane przez siebie elektronarzędzie do przetestowania. Zwycięzcy zostaną poproszeni o wypełnienie kwestionariuszy testowych i odesłanie ich, wraz z relacją zdjęciową lub wideo, na podany adres. Po wypełnieniu ostatniego kroku programu testowane narzędzie stanie się własnością osoby testującej. Projekt przewiduje możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa w teście więcej niż jednego produktu. Dokładny opis etapów programu znajduje się w regulaminie Bosch Proteam zamieszczonym na stronie internetowej.

Szlifierka akumulatorowa, młot udarowo-obrotowy, wyrzynarka - wybór jest duży
W nowej edycji programu ProTeam 2010 Bosch zwiększył asortyment urządzeń przeznaczonych do testów. Od marca 2010 udostępnione zostały nowe, kompaktowe gwoździarki pneumatyczne GSN 90-34 DK Professional, które zapewniają szybką i efektywną pracę w branżach związanych z obróbką drewna. Profesjonaliści mogą przetestować również gwoździarki do sztyftów GSK 64 Professional i GSK 50 Professional. Poza tym w programie dostępna jest szlifierka akumulatorowa GWS 18 V-LI oraz wyrzynarki GST 150 CE Professional i GST 150 BCE Professional. Inne produkty to piły łańcuchowe, wkrętarka akumulatorowa, wyrzynarki rotacyjne oraz młoty udarowo-obrotowe i udarowe, które będą stopniowo wprowadzane na rynek oraz do programu ProTeam.

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie przedsiębiorstwem technologiczno-usługowym. Poszczególne działy przedsiębiorstwa: Technika motoryzacyjna, Technika przemysłowa oraz Dobra użytkowe i techniczne wyposażenie budynków, w których zatrudnionych jest ok. 270 tys. pracowników, odnotowały w 2009 roku obrót w wysokości ok. 38 mld euro. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Światowa organizacja, na którą składają się ośrodki badawczo-rozwojowe, fabryki oraz sieć dystrybutorów jest filarem rozwoju przedsiębiorstwa. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3,5 mld euro na badania i rozwój oraz zgłasza do patentu ponad 3000 innowacji. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

Przedsiębiorstwo, które początkowo nosiło nazwę „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki", zostało założone w 1886 roku, w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861 - 1942). Społeczno-prawna struktura spółki Robert Bosch GmbH zapewnia Grupie Bosch niezależność i samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu tworzyć dalekosiężne plany oraz inwestować w ważne dla przyszłości firmy projekty. 92 proc. udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji Robert Bosch Stiftung GmbH. Prawem głosu dysponuje większościowo instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG, która pełni funkcje rynkowe udziałowca. Pozostałe udziały w spółce znajdują się w rękach rodziny i spadkobierców Roberta Boscha oraz spółki Robert Bosch GmbH.

Działalność Grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, elektronarzędzi Bosch, Skil, Dremel, Rotozip, CST/berger oraz urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50 proc.).

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl

Nadesłał:

ap

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl