Giełda Płyt Winylowych znowu zagości w NoVa Parku


Giełda Płyt Winylowych znowu zagości w NoVa Parku
2023-11-20
Już 24 i 25 listopada w NoVa Parku odbędzie się kolejna edycja Giełdy Płyt Winylowych.

Wydarzenie łączące melomanów z Gorzowa i okolic pozwoli im znaleźć niejedną muzyczną perełkę i będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli dźwięków płynących z tradycyjnego gramofonu. Giełda winyli każdorazowo przyciąga tłumy odwiedzających, spragnionych muzycznych wrażeń.

 

Jesienna edycja Giełdy Płyt Winylowych w NoVa Parku rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 21.00. Stoiska z płytami staną na poziomie 0 w okolicy sklepów Home&You i Apart. Giełda przyciągająca okolicznych fanów winyli organizowana jest przez Gramofono.

 

Podczas giełdy przed odwiedzającymi otwiera się świat pełen nostalgii i wspomnień. Nie brakuje tu muzycznych hitów sprzed lat, które uwiecznione na czarnych krążkach mają niepowtarzalne brzmienie. Tego dnia będzie można przenieść się czasie i odkryć kolekcjonerskie perełki.

 

W trakcie wydarzenia w NoVa Parku świetnie odnajdą się zarówno weterani dźwięku analogowego, jak i początkujący, których przygoda dopiero się rozpoczyna. Spotkanie innych pasjonatów winyli pozwoli powymieniać się doświadczeniami i zawrzeć nowe znajomości. Szeroki wachlarz gatunków, stylów i wykonawców muzyki z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich, którzy poszukują ulubionych brzmień na jesienne wieczory.

 

„Giełda Płyt Winylowych w NoVa Parku będzie również dobrą okazją do tego, by pomyśleć już o bożonarodzeniowych prezentach dla swoich bliskich. Szczególnie starsi członkowie rodziny z pewnością docenią muzyczny prezent i ucieszą się z powrotu do rytmów z lat młodości” – mówi Anna Szcześniak, starsza specjalistka ds. marketingu.

 

Muzyka gramofonowa cieszy słuchaczy na całym świecie już od ponad 130 lat, nieustannie zdobywając nowych fanów. Wynalazek Emile’a Berlinera zrewolucjonizował życie melomanów, pozwalając na odsłuchiwanie muzyki zapisanej na czarnych krążkach. Giełda Płyt Winylowych w NoVa Parku będzie więc doskonałą okazją do tego, by zajrzeć w przeszłość historii muzyki. Jednocześnie będzie też świetnym pretekstem do zaopatrzenia się w kolejne płyty, by cieszyć się wyjątkowymi dźwiękami w przyszłości.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl