GRUPA TUBĄDZIN PARTNEREM KONFERENCJI WELL-BEING DESIGN


GRUPA TUBĄDZIN PARTNEREM KONFERENCJI WELL-BEING DESIGN
2020-11-03
Konferencja online, która odbędzie się już 5 listopada skupi się na projektowaniu w erze (post)pandemicznej i postara znaleźć odpowiedzi na pytania o to czym jest dobrostan użytkowników oraz jakich nowych narzędzi potrzebują architekci, by go kreować.

Konferencja Well-Being Design odbędzie się online 5 listopada i rejestrować na nią można się pod adresem: https://well-being.urzadzamy.pl/ Udział w wydarzeniach online jest bezpłatny.

Grupa Tubądzin została partnerem konferencji, a Ewa Kryszkiewicz, psycholog biznesu, Development and Cooperation with Architects Manager w Grupie Tubądzin wygłosi prelekcję pt. „Efektywność osobista architekta w świecie postępujących zmian, w tym zmiany w oczekiwaniach klientów”

Każdy dzień w życiu architekta czy projektanta wypełniony jest tematami odbiegającymi od samego procesu twórczego. Presja czasu i oczekiwania świata zewnętrznego bardzo często powodują koncentrację wyłącznie na „tu i teraz”. To niestety może prowadzić do obniżonej efektywności, przy wyższych oczekiwaniach klientów. Paradoks zamkniętego koła dostępnych informacji staje się mapą przekonań o świecie i źródłem generowania powtarzalnych, choć nieskutecznych zachowań. Podczas naszego spotkania pochylę się nad niezbędnymi  kompetencjami ludzi proaktywnych, tych którzy osiągają, ważne dla nich samych i dobrze postawione cele. Porozmawiamy o dobrym przygotowaniu psychologicznym i wewnętrznej odporności,
o złodziejach naszej energii i nawykach myślowych ograniczających dostęp do skutecznych rozwiązań. Czyli o źródłach efektywności osobistej. –
zapowiada swoje wystąpienie Ewa Kryszkiewicz

Konferencja organizowana jest przez trzy tytuły wnętrzarskie Grupy ZPR Media: „Dobre Wnętrze”, „M jak Mieszkanie” i „Moje Mieszkanie”. Redaktorki naczelne każdego z tytułów zaprosiły do podzielenia się wiedzą w postaci wykładów i udziału w dyskusjach panelowych ekspertów z wybranych dziedzin: architektów, projektantów, przedstawicieli wiodących firm w branży. Wszystkie spotkania poświęcone będą dobrostanowi fizycznemu i emocjonalnemu użytkowników, architekturze, meblom, materiałom wykończeniowym przyjaznym człowiekowi i środowisku, domom przyszłości oraz wykorzystywanym w nich zaawansowanym technologiom. Słowa klucze, które towarzyszyć będą panelistom to zmiana i elastyczność. Rzeczywistość 2020 r. pokazała bowiem jak szybko umiemy, ale i potrafimy dostosowywać się do nagłych i nieprzewidzianych zmian w naszej rzeczywistości, zarówno domowej, jak  zawodowej. Przekonaliśmy się, że zmiany wymaga także sposób myślenia o funkcjach architektury i przestrzeni w których się poruszamy – zaczęły one bowiem spełniać wiele, innych niż dotychczas, ról. A to z kolei oznacza nowe zadania dla twórców i kreatorów przestrzeni, obiektów i wnętrz. Bogaty program konferencji i towarzyszące jej warsztaty jest odpowiedzią i próbą nazwania przemian zachodzących obecnie w branży.

Szczegóły konferencji Well-Being Design: https://well-being.urzadzamy.pl/ 

Nadesłał:

Agata Grenda

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl