Historia bez cenzury: Drewniak w Empiku w Bonarce


Historia bez cenzury: Drewniak w Empiku w Bonarce
2017-05-07
Historia Bez Cenzury powraca! A wraz z nią jej autor - Wojciech Drewniak. Z czytelnikami spotka się 10 maja (środa) o godz. 18:00 w salonie Empik w Bonarce.

Pod wiele mówiącym tytułem „Historia bez cenzury 2. Polskie koksy" (SIW Znak) kryje się odpowiedź, kto tym razem znajdzie się na kartach książki. Będą m.in. „cnotliwy Koksu spod Grunwaldu, Turbohetman, który w młodości grał małą dziewczynkę czy Półczłowiek-Półłomot, który trafił do polskiego hymu".

Empik i Bonarka zapraszają na spotkanie z Wojciechem Drewniakiem, autorem kanału „Historia bez cenzury" na YouTube oraz książek wydawanych pod tym samym tytułem, który w humorystyczny sposób prezentuje istotne wydarzenia z historii Polski.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą. Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl