Kolorowe lampiony na twórczych warsztatach dla seniorów


Kolorowe lampiony na twórczych warsztatach dla seniorów
2023-11-21
Lampiony potrafią stworzyć we wnętrzu ciepłą i niebanalną atmosferę. Ręcznie malowane mogą być też doskonałym pomysłem na upominek dla najbliższych. 25 listopada w Porcie Rumia odbędzie się twórcze spotkanie dla seniorów, podczas którego szklane słoiki zamienią się w klimatyczne lampiony.Wstęp wolny

W Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan co miesiąc odbywają się warsztaty kreatywne dla seniorów, które stwarzają możliwość nauki ekologicznego podejścia do sztuki. To okazja, żeby połączyć twórcze działania ze spotkaniem z osobami z okolicy o podobnych zainteresowaniach. Podczas zajęć w sobotę 25 listopada powstaną kolorowe lampiony w duchu idei zero waste. Do ich wykonania posłużą szklane słoiki, na przykład po przetworach spożywczych.

Za pomocą specjalnych farb i ozdób uczestnicy wykonają na szklanych naczyniach dekoracje. Będzie można puścić wodzę fantazji i namalować dowolny wzór. Może być to zdobienie nawiązujące do zbliżającej się zimy bądź świąt Bożego Narodzenia lub też abstrakcyjne kształty. Dzięki temu każdy przedmiot będzie oryginalny i odzwierciedli gust twórcy.

Niezależnie, czy uczestnik jest już doświadczonym twórcą, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z rękodziełem – te warsztaty są dostosowane do każdego poziomu zaawansowania.

Wydarzenia z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” w Porcie Rumia pokazują możliwości ponownego wykorzystania codziennych przedmiotów. Kreatywne spotkania dla seniorów to doskonała okazja, żeby własnoręcznie wykonać niepowtarzalne „mała dzieła sztuki” i aktywnie spędzić czas z osobami w podobnym wieku. 

Spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się 25 listopada Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi w godzinach 12-17. Wstęp wolny.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl