„Kulturka w naturze”, czyli teatralny spektakl dla najmłodszych w CH RONDO


„Kulturka w naturze”, czyli teatralny spektakl dla najmłodszych w CH RONDO
2023-11-16
Centrum Handlowe RONDO zaprasza najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy oraz ich rodziny na przedstawienie teatralne dla dzieci, zatytułowane „Kulturka w naturze”.

Spektakl, pełen magii i przygód, odbędzie się w sobotę 18 listopada 2023 roku o godz. 11:00, 13:00 i 15:00.

„Kulturka w naturze” to fascynująca opowieść o Janku, który wyrusza w podróż do magicznego lasu. Tam spotyka Kulturkę, skrzata o niezwykłych mocach oraz przyjaznego dzika, którego opowieści rozbawią każdego. To spotkanie będzie dla Janka kluczowe i pomoże mu odkryć piękno natury oraz nauczyć się szacunku do świata, w którym żyjemy.

Po zakończeniu spektaklu, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia kul nasiennych dla ptaków na zimę. Współpraca z Ogrodem Zoologicznym w Myślęcinku zapewni nie tylko dobrą zabawę z animatorami przy kreatywnych aktywnościach, ale także edukację dotyczącą dbania o przyrodę.

„Kulturka w naturze” jest kolejnym wydarzeniem organizowanym przez CH RONDO w ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Skierowane do najmłodszych gości, daje im możliwość bliższego poznania pracy profesjonalnych aktorów i twórców, a także rozwijania swoich pasji i poznawania otaczającego świata poprzez zabawę. Co miesiąc, po każdym spektaklu, uczestnicy otrzymują specjalne naklejki do dzienniczków. Najbliższe przedstawienie to ostatni moment na zdobycie naklejki przed grudniowym finałem cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Przypominamy, że w grudniu do wygrania jest spektakularna nagroda – weekend w Suntago dla dziecka i rodzica.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

 

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl