Newline zaprezentuje interaktywne miejsce pracy na ISE 2023


Newline zaprezentuje interaktywne miejsce pracy na ISE 2023
2023-01-24
Po raz pierwszy pokazane będzie Newline ENGAGE 2.0 stworzone z nauczycielami dla nauczycieli. Pozwala ono na dołączenie do zajęć przy użyciu QR kodu oraz synchronizację z OneDrive. Rozpoznaje nie tylko zapisy matematyczne – zamieniając je na pismo komputerowe, ale także pismo odręczne w 33 językach.

W dniu 31 stycznia 2023r. rozpoczną się Międzynarodowe targi Integrated Systems Europe – ISE 2023. Będzie to już druga edycja zorganizowana w kompleksie wystawienniczym Fira de Barcelona Gran Via w Barcelonie. Do grona wystawców ponownie dołączyła firma Newline Interactive – lider wśród dostawców monitorów interaktywnych.

Po raz pierwszy zostanie zaprezentowane stworzone w porozumieniu z nauczycielami i dla nauczycieli - rozwiązanie Newline ENGAGE 2.0. Oprogramowanie pozwala na przystąpienie do zajęć przy użyciu QR kodu oraz łatwą synchronizację z OneDrive. Rozpoznaje nie tylko zapisy matematyczne – zamieniając je na pismo komputerowe, ale także rozpoznaje pismo odręczne w 33 językach.

Przedstawiciele firmy będą dostępni w hali numer 2 na stoisku 2P400 od 31 stycznia do 3 lutego 2023r. 

 

„Dzisiejszy pracownik potrzebuje angażującego, a jednocześnie elastycznego miejsca pracy, intuicyjnych rozwiązań i wygody wzmacniającej chęć do działania – to wszystko zapewnia Newline. Dobre narzędzia ułatwiają przekazywania informacji, pozwalają zoptymalizować czas poświęcany konkretnym projektom, co przekłada się na produktywność. Naszym atutem są właśnie takie, nowoczesne narzędzia, które pozwalają zbudować dynamiczne środowisko pracy. Monitory Newline sprzyjają współpracy, także na odległość i wyraźnie podnoszą efektywność.” – informuje Robert Pusz, Sales Manager na Europę Wschodnią, Newline Interactive

Na stoisku firmy będą dostępne monitory z najnowszej gamy produktowej przygotowanej na rok 2023: Newline Lyra, Newline Elara, oferujący bezpieczeństwo klasy ENTERPRISE - Newline Naos+ oraz najwyższy model – Newline Vega. Odwiedzający będą mogli również przetestować 27-calowy Newline FLEX.

Wszystkie monitory Newline są wyposażone w złącze USB-C z Power Delivery czyli z możliwością ładowania z mocą od 65 do 100W. Producent jako pierwszy zaproponował monitory interaktywne z zauważalnie zwiększającym wydajność i responsywność, systemem Android 11. Do atutów Newline należy też prawdziwa technologia Optical Bonding, skuteczna powłoka antybakteryjna oraz sprzętowy filtr niebieskiego światła. Wszystkie monitory oferują łączność bezprzewodową WiFi 6.0 i Bluetooth 5.2.

Urządzenia wyróżnia również bardzo dobrze przemyślany, wspierający współpracę – pakiet oprogramowania. To dzięki niemu mamy możliwość przesyłania obrazu z dowolnego urządzenia na monitor – nie będąc w tej samej sieci WiFi (Newline CAST). Chcąc przesłać obraz z monitora do nawet 200 urządzeń w dowolnych miejscach na świecie używany Newline BROADCAST. Dostęp do narzędzi z własnego konta Office 365 za pomocą jednego kliknięcia daje Newline LAUNCH CONTROL. Do wspólnej pracy nad projektami, nanoszenia uwag wygodniej niż na papierze oraz prezentowania pomysłów i udostępniania multimediów, a także dokumentów służy REACTIV SUITE. Monitorami Newline można zarządzać zdalnie – korzystając z Newline DISPLAY MANAGEMENT. Elektroniczny Flipchart, którego powierzchnia „nigdy się nie kończy” to po prostu WHITEBOARD, na którym można pracować korzystając z dobrze znanych gestów przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń. Ekologicznie i wygodnie.

Newline oferuje tez pakiet oprogramowania dla edukacji –  Newline Engage i pakiet Newline Classroom Tools z bogatą galerią narzędzi tematycznych ułatwiających pracę nauczycieli i szkoleniowców.

Stoisko Newline Interactive na ISE 2023 – hala nr 2, 2P400 

 Więcej o Newline - https://newline.solutions/

YT - https://www.youtube.com/channel/UC7pZwRIyx7OVPfpfp_c81mg

FB – https://www.facebook.com/NewlinePolska/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/newline-interactive-polska

Kontakt poland@newline-interactive.com

Dystrybutor na Polskę: Agraf sp. z o. o. https://agraf-it.pl/​ tel.: +48 42 25 03 185 info@agraf.com.pl

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl