Święta pełne obfitości w centrum handlowym Reduta!


2023-11-21
Akademia Elfów Świętego Mikołaja, gwiazdkowa odsłona Festiwalu Czekolady i przejażdżki nastrojowym, czerwonym autobusem – to tylko część atrakcji, które w grudniu wysypią się ze świątecznego rogu obfitości przygotowanego przez centrum handlowe Reduta!

W tym roku grudzień w warszawskim centrum handlowym Reduta upłynie pod hasłem „Święta pełne obfitości!”. Przez cały miesiąc na klientów galerii czekać będzie mnóstwo atrakcji, które dodatkowo podkręcą przedświąteczną atmosferę!

Już w przyszły piątek i sobotę (1 i 2 grudnia) Redutę odwiedzi Świnka Peppa, która zabierze dzieci w gwiazdkową podróż.  Pociechy będą mogły wziąć udział w wielu animacjach, zajrzeć do Leśnego Campingu, by odpocząć i wsłuchać się w odgłosy natury i śpiew ptaków, a także odwiedzić Kolorowy Plac Zabaw z ogromnymi zabawkami! Czekają także konkursy z nagrodami i postacie bohaterów kreskówki, które chętnie zbiją piątkę z najmłodszymi!

Z kolei w Mikołajki, 6 grudnia, w centrum rozpocznie się gra miejska „Akademia Elfów Świętego Mikołaja”. To jeden z najbardziej lubianych przez uczestników cykl rodzinnych gier miejskich Fundacji Zwalcz Nudę, który co roku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród warszawiaków. Wydarzeniom będą towarzyszyć także animacje – poznacie między innymi samego świętego Mikołaja i elfy! Gra odbędzie się w środę w godzinach 16.00 – 20.00. Drużynowe zapisy ruszają 21 listopada o godz. 18.00. Więcej informacji na stronie internetowej www.zwalczune.pl/elfy. Jedna drużyna może wziąć udział tylko w jednej grze w ramach serii.

Między 7 a 9 grudnia w centrum handlowym Reduta odbędzie się specjalna, świąteczna edycja Festiwalu Czekolady i Słodkości. Odwiedzający galerię będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą rzemieślniczych przysmaków oraz kupić gwiazdkowe upominki, a także wziąć udział w słodkich warsztatach i przygotować własną, personalizowaną tabliczkę czekolady!

9, 16 i 17 grudnia pod centrum handlowe przyjedzie dwupiętrowy, świąteczny autobus, który od 12.00 do 19.00 będzie oferował przejażdżki klientom galerii. By zająć jedno z 50 dostępnych miejsc wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie na terenie centrum. Pasażerowie autobusu będą mogli cieszyć się świątecznymi przebojami i niezwykłą atmosferą na pokładzie. To również doskonała okazja do zrobienia pamiątkowych fotografii!

W weekend 16 i 17 grudnia w galerii o rodzinną rozrywkę zadbają bohaterowie stacji Nickelodeon – SpongeBob Kanciastoporty, kaskaderska ciężarówka Blaze i drużyna Żółwi Ninja. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w wielu zabawach i konkursach z nagrodami. A wszystko to w wyjątkowej, świątecznej aranżacji!

Dodatkowo, od 17 do 23 grudnia w centrum handlowym odbędzie się akcja pakowania prezentów. Z usługi będą mogli skorzystać wszyscy klienci, którzy w tych dniach zrobią zakupy na terenie centrum za dowolną kwotę.

Wspólna, świąteczna zabawa potrwa cały miesiąc. Więcej informacji na stronie galerii!

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl