Świętuj z nami Dzień Pluszowego Misia


2023-11-20
W sobotę 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Kto z nas nie kocha tych zabawek! Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza do świętowania tej wyjątkowej okazji podczas akcji „Tuli misie”. Na uczestników czekają bezpłatne warsztaty kreatywne oraz upominki.

Pluszowy miś od setek lat jest jedną z ulubionych zabawek dzieci i bohaterem licznych seriali dla małych widzów. W sobotę 25 listopada na całym świecie będziemy świętowali Dzień Pluszowego Misia. Do wspólnej zabawy zaprasza Centrum Handlowe Auchan Swadzim. 

Wykonaj pluszowego misia

Własnoręcznie wykonany miś ucieszy każdego małego uczestnika sobotniego spotkania w Centrum Handlowym Auchan Swadzim. W specjalnej strefie w pasażu centrum handlowego przed restauracją Sfinks w trakcie bezpłatnych warsztatów kreatywnych dzieci bez użycia igły i nici wykonają przytulankę w kształcie misia.

Każde dziecko wybierze kawałek materiału, z którego powstanie futerko misia, dopasuje mu oczka, umieści wypełnienie we wnętrzu przytulanki, a następnie wybierze ubiór i ozdoby, które nadadzą zabawce indywidualny i niepowtarzalny charakter. Misie zostaną wykonane z delikatnego, przyjemnego w dotyku i kolorowego materiału. Zabawkę będzie można zabrać do domu i cieszyć się wieloma chwilami wspólnej zabawy. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Regulamin wydarzenia jest dostępny na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Swadzim. 

Miś lub słoiczek miodu w prezencie

W pasażu Centrum Handlowego Auchan Swadzim można znaleźć wiele sklepów z modą, obuwiem, elektroniką oraz drogerie. Można w nich wygodne zakupy dla całej rodziny, a paragony wykorzystać w akcji „Tuli misie” i odebrać prezent. 

Na uczestników czekają upominki – pluszowe misie oraz słoiczki pysznego pszczelego miodu. Aby odebrać prezent wystarczy w sobotę 25 listopada zrobić zakupy w jednym ze sklepów w pasażu naszego centrum handlowego, zachować paragony, a następnie okazać je w specjalnym punkcie w pasażu centrum handlowego. 

Nagrodę można odebrać za paragony na łączną kwotę 100 złotych zgromadzoną maksymalnie na dwóch paragonach. Regulamin akcji jest dostępny na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Swadzim. 

Atrakcje z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odbędą się 25 listopada w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. Atrakcje będą dostępne od godziny 12.00 do godziny 18.00.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl