Wystartowała nowa platforma kredytowa Akredo.pl!


2022-12-05
Popularny broker finansowy Akredo powraca na rynek dzięki współpracy Loando Group i szwedzkiego Clar Group. W swoim nowym wcieleniu strona pomoże Polakom zdobyć kredyty bankowe na najlepszych możliwych warunkach dzięki licznym analizom ofert i pomocnym narzędziom wnioskowania.

Akredo rozpoczyna nowe życie

Akredo to fintech funkcjonujący na rynku od 2014 roku. Dla większości internautów strona znana była jako niezawodny pośrednik pożyczkowy. Widząc jednak zmieniające się czasy i potrzeby Polaków, przybiera ona teraz nową formę: brokera kredytowego. 


Korzystając z serwisu, Polacy po raz pierwszy będą mogli składać niezobowiązujące wnioski kredytowe w wielu bankach jednocześnie. Dedykowana obsługa serwisu dopasuje najlepsze oferty bankowe do potrzeb swoich klientów, zdejmując z nich ciężar formalności oraz wspierając poprawę zdolności kredytowej.

Zespół Akredo ciężko pracował nad zestawieniem i przeanalizowaniem ofert we wszystkich gałęziach rynku kredytowego, aby umożliwić swoich użytkownikom zrozumienie zawiłych umów kredytowych. Korzystając z przejrzystych zestawień informacji oraz zautomatyzowanych kalkulatorów warunków kredytowych, od teraz każdy będzie mógł znaleźć najlepsze oferty na rynku.

W nowej wersji Akredo znajdziesz poradniki, analizy, kalkulatory i rankingi:

  • Kredytów gotówkowych

  • Kredytów konsolidacyjnych

  • Kredytów hipotecznych

  • Kredytów na samochód

  • Kart kredytowych

  • Kont osobistych

  • Kont oszczędnościowych

  • Kont dla dziecka

  • Kont walutowych


To dopiero początek

Zespół Loando Group od ponad roku pracował nad nową formą serwisu Akredo, który ma zaadresować wyzwania jakie mają przed sobą Polacy w obecnych, burzliwych czasach. Analizy dziesiątki produktów bankowych będą regularnie rozbudowywane o nowopowstałe oferty oraz na bieżąco aktualizowane. Korzystając ze strony, zawsze będziesz miał dostęp do najnowszych rankingów ofert we wszystkich kategoriach oraz dowiesz się o najbardziej atrakcyjnych ofertach promocyjnych.

Główny ekspert serwisu Akredo.pl Łukasz Fryca komentuje uruchomienie nowej platformy:

Jest to dla nas ogromne szczęście i duma, że mogliśmy dać Akredo drugie życie. Przychodzimy z pomocą szczególnie teraz, kiedy w obliczu aktualnej sytuacji w kraju o kredyt nie jest łatwo. Możemy poprawić zdolność kredytową naszych klientów w sposób dostosowany do ich sytuacji i podnieść ich wiarygodność jako płatników w oczach banków.

Służymy najlepszą platformą do porównywania nie tylko kredytów gotówkowych, ale także ofert kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i pożyczek pozabankowych. Chcemy być

wsparciem na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycie środków na wymarzony cel.

Nadesłał:

Klang! Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl