Wystawa LEGO® ponownie zawita do Galerii Bemowo


Wystawa LEGO® ponownie zawita do Galerii Bemowo
2023-03-29
W niedzielę 2 kwietnia 2023 roku zajrzyj na wielkanocne zakupy do Galerii Bemowo i odwiedź kolejną wystawę klocków LEGO®.

W godzinach 10.00-17.00 będzie można podziwiać wyjątkowe modele zbudowane z LEGO®, w tym kolekcję żaglowców, lokomotyw oraz zaginioną Atlantydę.

Jak co roku przed Wielkanocą Galeria Bemowo przygotowała atrakcje dla miłośników najpopularniejszych klocków świata. W Spotykalni w Galerii Bemowo pojawi się wiele modeli zbudowanych z LEGO®, w tym m.in. makietę miasteczka, makietę zatopionej Atlantydy, całe mnóstwo indywidualnych projektów tematycznych jak Star Wars czy bogatą kolekcję żaglowców i lokomotyw. Nie zabraknie również oryginalnej konstrukcji „Tales of the Space Age”, autorstwa polskiego designera – Jana Woźnicy, która już niebawem będzie pierwszym „polskim” zestawem LEGO® Ideas.

Uzupełnieniem wystawy będą atrakcje dla dzieci. Na najmłodszych klientów Galerii Bemowo będą czekać „piaskownice” pełne klocków LEGO® oraz niespodzianki w postaci bezpłatnych instrukcji do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu mini-modeli z LEGO®. Tym razem instrukcje będą tematycznie nawiązywać do Wielkanocy, a wielbiciele klocków będą mogli wyczarować takie postacie jak kurczaczek, owieczka, zajączek czy pisanka.

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia 2023 roku, w godzinach 10.00-17.00. Wstęp bezpłatny. Wystawa jest or­ga­ni­zo­wa­na przez AFOLi (Adult Fan of Le­go, czy­li do­ro­słych fa­nów LEGO®), zrze­szo­nych w klu­bie WAWLUG.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl