ARTYSTYCZNE TAPETY MURASPEC INSPIROWANE NATURĄ


ARTYSTYCZNE TAPETY MURASPEC INSPIROWANE NATURĄ
2023-10-02
Cztery nowe tapety Muraspec to wzory, w których formy z natury wzbogacone są szczyptą artyzmu. Bo jak inaczej, jeśli nie z zachwytem, można patrzeć na zorzę polarną czy morze?

Tapeta LUMIN jest jak tkanina przetykana światłem - zjawiskowa i malarsko dekoracyjna. To jeden z tych wzorów, w którym abstrakcja łączy się z geometrią. Dotychczas mogliśmy zachwycać się tylko multikolorową wersją tapety LUMIN, teraz do wyboru są trzy kolejne, urzekające zmysły zestawienia barw: brąz, srebro oraz turkus. Urodę unikatowego wzoru opartego na rytmie pasów podkreśla teksturowana faktura o wyglądzie grubo tkanego materiału. Jeśli szukasz artyzmu na ścianie i estetycznego wyrafinowania, to tym właśnie jest LUMIN.

Jeśli tapeta odwołuje się do czegoś tak estetycznie unikatowego jak zorza polarna, a jej producentem jest Muraspec, z góry wiadomo, że efekt będzie zachwycający. Wzór BOREALIS, podobnie jak zorza polarna, tworzy spektakularny, kolorowy pokaz światła, uwodząc przy tym wzorem, barwą i fakturą. Lśniąca baza ożywia kolory oraz wprowadza do płaszczyzny tapety element ruchu. Do tej pory tapeta Borealis dostępna była wyłącznie w turkusowych odcieniach, teraz inspiruje również szarością z fioletem, czerwienią zestawioną z pomarańczem, gamą beżów oraz dwiema kompozycjami błękitu.

Tapeta BONCHURCH to opowieść o nadmorskiej przystani i miłości do morza. Wzór tapety jest transformacją oryginalnego obrazu na płótnie, stworzonego przez artystę. Malarską genezę motywu widać w każdym milimetrze tapety - wszystkie marszczenia fal i jej odcienie stworzone pędzlem zostały precyzyjnie odtworzone przez Muraspec na winylowej bazie. Zwiększona skala wzoru, w porównaniu do oryginału, zachowała piękno motywu, i celebruje je na dużą skalę. Patrząc na tę tapetę łatwo jest przenieść się w wyobraźni na wybrzeże Bonchurch i poczuć spokój nadmorskiego życia. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne tapety-obrazu.
Zainspirowana majestatycznymi szczytami i spokojnymi dolinami górskich krajobrazów, tapeta VISTA, przekształci każdą przestrzeń w widokową panoramę. Kontury i kolory wzoru Vista zostały starannie dopracowane przez grafików. Warstwy nadrukowanej tekstury naśladują zróżnicowanie górskiego krajobrazu (strzeliste skały, gładkie zbocza), a gra światła i cienia tworzy dynamiczną głębię, przywołując w wyobraźni ośnieżone szczyty i zasnute mgłą górskie granie.
Przytulny hotel, sypialnia podróżnika, nowoczesne biuro - w każdym z tych wnętrz tapeta VISTA stanie się centralnym punktem aranżacji wnętrza. Do wyboru 6 wersji kolorystycznych.

Zachwycający design czterech nowych wzorów Muraspec uzupełniają znakomite walory użytkowe tapet. Są to okładziny winylowe, o szerokości 130 cm i najwyższej, obiektowej jakości: wytrzymałe, odporne, łatwe w czyszczeniu, odporne na działanie promieni UV, niskoemisyjne, odporne na działanie ognia i in. Tapety drukowane są na zamówienie, więc wzory mogą być indywidualnie przeskalowywane. Minimalna ilość zamówienia: metr bieżący.

Więcej propozycji: www.muraspec.pl
Tapety Lumin i Borealis są częścią kolekcji Platinum (zakładka „Tapety strukturalne") ,
wzory Bonchurch i Vista należą do linii Wallmotion (zakładka „Nadruki")

Nadesłał:

Synergia PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl