Grano Marina Hotel jest już dostępny dla gości!


Grano Marina Hotel jest już dostępny dla gości!
2023-08-09
Dekpol Deweloper świętuje otwarcie Grano Marina Hotel – luksusowego obiektu hotelowego, wybudowanego w ramach kompleksu Sol Marina.

Inwestycja znajduje się przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal gdańskiej Wyspy Sobieszewskiej. Położenie w otoczeniu wody gwarantujące niepowtarzalne widoki, wysoki standard z mnóstwem udogodnień i dostęp do prywatnej mariny sprawiają, że to idealne miejsce do wypoczynku dla najbardziej wymagających.

Grano Marina Hotel to wysokiej klasy inwestycja zrealizowana w ramach prestiżowego kompleksu Sol Marina przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal gdańskiej Wyspy Sobieszewskiej. To prawdziwy raj dla miłośników sportów wodnych, oferujący całą gamę udogodnień z nowoczesną, prywatną mariną na czele.

Nowo otwarty, reprezentacyjny budynek góruje nad otaczającą go zabudową, a swój wyjątkowy wygląd zawdzięcza unikalnej elewacji, przypominającej kształtem rozpostarty na 11 kondygnacji żagiel. Wnętrze mieści 128 pokoi hotelowych w 10 piętrowej dominancie oraz 15 apartamentów wypoczynkowych w kameralnej zabudowie apartamentowej. Każdy z oferowanych lokali jest w pełni wykończony i wyposażony przy użyciu najwyższej jakości materiałów, a unikalny klimat aranżacji wnętrz nawiązuje do lokalnej architektury. Przynależące do apartamentów przestronne balkony gwarantują niepowtarzalny widok na prywatną marinę oraz okoliczną dziką przyrodę nabrzeża Martwej Wisły i Wyspy Sobieszewskiej.

W budynku, oprócz pokoi hotelowych, znajduje się również komfortowo wyposażona strefa relaksu i czynnego wypoczynku. Wśród atrakcyjnych udogodnień utworzono m.in.: lobby z recepcją, restaurację, centrum konferencyjno-biznesowe oraz strefę rekreacyjną z basenem oferującym unikatowy widok na marinę, gabinety SPA i salę fitness.

Pokoje hotelowe Grano Marina Hotel oferowane są w oparciu o sprawdzony i bardzo efektywny model biznesowy. Uwzględnia on liczne korzyści dla inwestorów, m.in. zakup lokalu z odrębną własnością, umowę dzierżawy na okres 15 lat, podział przychodów w stosunku 50/50 z usług noclegowych z minimalnym czynszem w wysokości 5%*. Dodatkowo nabywcy pokoi hotelowych mają możliwość skorzystania z 14-dniowego pobytu właścicielskiego. Proponowany model biznesowy z sukcesem funkcjonuje już m.in. w takich inwestycjach jak Hotel Number One oraz Hotel Grano.

Hotel dla gości funkcjonuje pod nazwą GRANO HOTEL SOLMARINA. Obiektem zarządza profesjonalny oraz doświadczony podmiot odpowiedzialny za funkcjonowanie hoteli i apartamentów sieci Grano Group.

Budynek hotelowy należy do kompleksu Sol Marina, oferującego luksusowe apartamenty w kameralnej zabudowie z dostępem do prywatnej mariny. Aktualnie trwa budowa apartamentowców realizowanych w ramach II i III etapu inwestycji.

Niewątpliwym atutem całego kompleksu jest jego unikatowa lokalizacja. Obiekt powstał w nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku i zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. Takie położenie pozwala na relaksujący wypoczynek w otoczeniu malowniczych krajobrazów. Inwestycja oddalona jest zaledwie 14 kilometrów od centrum Gdańska i posiada doskonałe połączenie komunikacyjne z najważniejszymi kierunkami turystycznymi, co pozwala jej gościom na wygodny dostęp do wszystkich trójmiejskich atrakcji. 

Projekt architektoniczny kompleksu został opracowany przy współpracy z biurami LSA oraz K&M Design i BO Projekty. Wnętrza zaprojektowane zostały przez pracownię Ideograf Pauliny Czurak.

Funkcję generalnego wykonawcy pełnił Dekpol Budownictwo.

Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na stronie: https://hotel.solmarina.pl/. 

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl