MOZAIKA GRA Z ORKIESTRĄ KONCERTOWO


2023-01-27
W najbliższą niedzielę, gdy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie może nikogo zabraknąć w MOZAICE! W krakowskiej galerii, na Prokocimiu, czeka mnóstwo atrakcji: koncerty muzyczne, występy zespołów tanecznych, wystawy i warsztaty pierwszej pomocy.

Cały dzień na terenie galerii będą kwestować wolontariusze, więc każdy odwiedzający będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę.

29 stycznia, o 14:00 swój show zaprezentuje szkoła stepowania My Tap z Krakowa. O 15:30 czekać będą gwiazdy zespołu BROCAT. Rafał Hankus ze swoim zespołem HANKUS zaprosi na koncert o 17:00.

- To niesamowite jak ten dzień zbliża ludzi i skupia na jednym zadaniu – pomaganiu. Od miesiąca na terenie MOZAIKI stoi i zapełnia się ogromna puszka WOŚP- u. To cieszy, że potrafimy się zmobilizować i stanąć murem w tak ważnej sprawie jakiej podejmuje się co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W historii naszego ponad rocznego istnienia, po przebudowie galerii tego jeszcze u nas nie grano. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego fantastycznego dnia, pełnego atrakcji. Są nimi wolontariusze ze sztabów: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działającego przy Urzędzie Miasta Krakowa oraz Uniwersytecie Jagiellońskim - mówi Joanna Kwolek, dyrektor MOZAIKI Kraków.

Poza artystami, którzy uświetnią niedzielne zakupy już od 12:00 w MOZAICE pojawią się ratownicy medyczni. Będą uczyć technik pierwszej pomocy. Grupa ta będzie w galerii do godziny 18:00.

Od 12:00 do 15:00 na spotkanie zaproszą funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy przygotowali niespodzianki dla najmłodszych.

Marzenie każdego chłopca o byciu strażakiem może się przybliżyć, gdy rodziny będą odwiedzać stoisko Ochotniczej Straży Pożarnej. Strażacy będą obecni od 12:00 do 15:00.

Natomiast miłośnicy zwierząt w godzinach od 14:00 do 18:00 powinni odwiedzić hodowców psów berneńskich.

Od 12.00 do 18.00 będą obecni wolontariusze z Fundacji DKMS i jeżeli ktokolwiek zadaje sobie pytanie czy nadaje się na dawcę szpiku kostnego lub komórek macierzystych to może o tym porozmawiać z ekspertami fundacji.

Przypomnijmy tylko, że Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to organizacja pozarządowa ciesząca się (wg badań IQS i CBOS) największym zaufaniem społecznym w Polsce. Od 31 lat w jeden styczniowy dzień zbiera pieniądze, by kupić za nie nowoczesny sprzęt medyczny przede wszystkim polskim szpitalom dziecięcym. W tym roku orkiestra zagra dla wszystkich, małych i dużych, bo teraz chce wygrać z sepsą.

Czekamy na Was w MOZAICE! To będzie niezwykła niedziela!

 

O GALERII MOZAIKA

Mozaika jest położona w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim bardzo uczęszczanej i świetnie skomunikowanej części miasta, przy trasie w kierunku Wieliczki. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, w tym tramwajowej, a także indywidualnej samochodowej. Pobliski węzeł autostradowy A4 znacznie powiększa strefę zasięgu centrum. Klientami Mozaiki będą więc nie tylko mieszkańcy ok. 65-tysięcznej XII dzielnicy miasta, lecz także osoby często tędy przejeżdżające.

Dla satysfakcji klientów wśród najważniejszych najemców MOZAIKI są: nowoczesny sklep Kaufland
o pow. 7400 m
², duży market budowlany OBI, a także kilku innych wiodących najemców, w tym: Rossmann, Deichmann, RTV Euro AGD, Maxi Zoo. W MOZAICE znajduje się także strefa food court, w której klienci znajdą nowoczesne koncepty gastronomiczne.

4FI – polsko-niemiecka grupa inwestycyjna – stworzyła MOZAIKĘ.
W procesie zmian lokalny zespół 4FI wspierany był przez BNP Paribas Real Estate Poland, który
odpowiada za wynajem i zarządzanie nieruchomościami oraz ich marketing.

O FIRMIE 4FI

Firma 4FI została założona w 2016 roku i inwestuje w trzech obszarach: nieruchomości, rozwijających się korporacji oraz fitness, zdrowia i stylu życia. Z dawnego biura rodzinnego powstała platforma inwestycyjna z oddziałami we Frankfurcie, Berlinie i Warszawie. Głównymi udziałowcami 4FI są dwaj niemieccy przedsiębiorcy, którzy mają ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Dziś portfel nieruchomości grupy obejmuje kilka aktywów w Polsce i Niemczech, które przechodzą transformację, tworząc nowoczesne sąsiedzkie centra zakupów – porównywalne z tym w Krakowie (MOZAIKA).

Nadesłał:

Ewa Stępniewicz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl