Muzyka na żywo w centrum handlowym Promenada – posłuchaj bałkańskiej muzyki w wykonaniu zespołu dęte


2023-11-16
Występy na żywo w warszawskiej Promenadzie! Już 18 listopada odwiedzający galerię będą mogli wysłuchać zespołu dętego Urwani z Wesela. Artyści specjalizujący się w bałkańskiej muzyce zachwycą słuchaczy energetycznym brzmieniem i niepowtarzalnym stylem, przenosząc publiczność w malownicze krajobrazy.

Urwani z Wesela to niezwykły zespół dęty specjalizujący się w muzyce bałkańskiej. Artyści przynoszą na scenę intensywność, pasję i radość, charakterystyczne dla tego regionu świata. Zespół występuje na prestiżowych festiwalach muzyki bałkańskiej, w tym najbardziej znanym na świecie Festiwalu Trąbki w Gucy. Ich repertuar obejmuje tradycyjne utwory, którym nadają nowoczesne brzmienie.

Podczas koncertów Urwani z Wesela nie tylko prezentują wirtuozerię muzyczną, ale także angażują publiczność do wspólnego świętowania i tańczenia. Zespół to nie tylko orkiestra bałkańska – to prawdziwe doświadczenie muzyczne, które pozostawia niezapomniane wrażenia i sprawia, że każda uroczystość staje się niepowtarzalnym świętem dźwięku i radości. Atmosfera, którą tworzą, jest pełna pozytywnej energii i spontaniczności, przenosząc słuchaczy w wir ekscytującej podróży przez brzmienia prosto z Bałkanów.

Już w sobotę 18 listopada zespół porwie odwiedzających warszawskie centrum handlowe Promenada. Występ będzie można obejrzeć w godzinach: 14:00, 15:00 oraz 16:00, a każdy koncert trwa około 40 minut.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl