Newline Interactive wprowadza pierwsze na świecie monitory dotykowe z Android 11


Newline Interactive wprowadza pierwsze na świecie monitory dotykowe z Android 11
2022-06-30
Firma Newline Interactive zdecydowała się na implementacje tej wersji Androida do najnowszych urządzeń z line-upu 2022.

W większości smartfonów system Android 11 jest standardem, wiele pracuje już na kolejnej wersji systemu Googla. Android w wersji 11 trafił  już też do telewizorów – można więc powiedzieć, że jest to system sprawdzony i dopracowany.

Teraz przyszedł czas na monitory interaktywne. Firma Newline Interactive zdecydowała się na implementacje tej wersji Androida do najnowszych urządzeń z line-upu 2022.

„Monitory interaktywne są urządzeniami pracującymi w edukacji i biznesie, to narzędzia do współpracy, które mają bezpośredni wpływ na efektywność działań zespołów. – podkreśla Piotr Morko, specjalista ds. marketingu na Europę Wschodnią, Newline Interactive - kluczowa jest tu szybkość działania i bezpieczeństwo. W naszej ocenie konieczne jest korzystanie z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań teleinformatycznych – to krok w kierunku kompatybilności z najnowszymi aplikacjami, a co za tym idzie zwiększonej funkcjonalności.”

 Trzy najnowsze monitory interaktywne z Android 11 to  Newline Lyra – urządzenie polecane dla edukacji, dla biznesu - Newline Elara oraz flagowy model Newline Vega.  Wszystkie ze złączem USB-C z możliwością ładowania i dostępem do Ekosystemu Newline czyli unikalnego pakietu oprogramowania, który ułatwia współpracę, podnosi efektywność i pomaga oszczędzać czas. 

Android 11 to przede wszystkim lepsze zarzadzanie pamięcią i uprawnieniami aplikacji. Optymalizacja jest głównym atutem tej wersji systemu Googla. Zauważalnie zwiększa się wydajność i responsywność systemu. Zminimalizowano opóźnienie i zwiększono bezpieczeństwo.

 

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl