Polskie firmy wdrożeniowe w elitarnych
President’s Club i Inner Circle to ekskluzywne kluby powołane przez Microsoft Dynamics, do których przyjmowani są najlepsi partnerzy firmy z całego świata. Do elitarnych kręgów udało się właśnie dołączyć kilku polskim firmom: XPLUS, IT.integro, Bonair i Columbus IT.
Microsoft Dynamics, dostawca oprogramowania klasy ERP i CRM, wykorzystywanego przez firmy działające w różnych sektorach gospodarczych, dystrybuuje swoje produkty poprzez sieć certyfikowanych partnerów.
Najlepsi z nich mogą stać się członkami elitarnych stowarzyszeń President’s Club i Inner Circle. Do tego grona dołączyły właśnie cztery firmy wdrożeniowe działające na polskim rynku: XPLUS S.A., Bonair S.A. IT.integro Sp. z o.o. i Columbus IT Sp. z o.o.
Uzyskanie członkostwa w President’s Club oraz Inner Circle jest ściśle związane ze spełnieniem określonych wymogów partner m.in. musi wykazać się określonym przychodem ze sprzedaży i wdrożenia produktów Microsoft Dynamics, wzrostem liczby klientów, a także zwiększeniem liczby użytkowników systemów.
Dodatkowo, chcąc przystąpić do tego prestiżowego grona, firmy wdrożeniowe muszą wykazać się największym przychodem w swoim regionie, a ponadto wykazywać się ścisłą wertykalną specjalizacją – tzn. posiadać unikalną, specjalistyczną wiedzę na temat wdrożeń w konkretnej branży. Obecnie tylko 5% wszystkich Partnerów wdrożeniowych Microsoft Dynamics może aspirować do spełnienia tych kryteriów i uzyskania uczestnictwa w gronie President’s Club.
–Aby zdobyć przepustkę do President’s Club, lub jeszcze bardziej elitarnego Inner Circle, nasi partnerzy na całym świecie muszą spełnić te same warunki. Ponieważ ich realizacja nie jest prosta, członkami President’s Club może zostać tylko ok. 5% wszystkich firm wdrożeniowych, z którymi współpracujemy. Natomiast Inner Circle tworzą najbardziej strategiczni partnerzy na danych rynkach – wyjaśnia Mariusz Wołodźko, dyrektor działu Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.
Na polskim rynku pierwszymi członkami President’s Club są:
- XPLUS S.A., doceniony za specjalizację we wdrożeniach dla branży budowlanej
- IT.integro Sp. z o.o., uhonorowany za oferowanie usług dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych
- Bonair S.A., nagrodzony za wiedzę ekspercką w kwestii wdrożeń w sektorze finansowym
- Columbus IT, odznaczony za liczne implementacje w branży dystrybucji i handlu
Natomiast firmy IT.integro i Columbus IT, działające również na światowym rynku, zostały nie tylko uhonorowane członkostwem w President’s Club, ale także uznane za najbardziej strategicznych partnerów na polskim rynku i tym samym przyjęte do liczącego sobie zaledwie 67 członków Inner Circle.
Przynależność do tak elitarnych kręgów buduje prestiż firmy na rynku i pozwala odróżnić się od konkurencji, co ma wyraźne przełożenie na jej atrakcyjność dla klientów, inwestorów i prasy. Ponadto, członkowstwo zarówno w President’s Club jak i Inner Circle wiąże się z wieloma innymi korzyściami. Partnerzy Microsoft Dynamics są między innymi zapraszani na wiele ciekawych, elitarnych wydarzeń dla partnerów, takich jak np. PAC’s event. Miłą niespodzianką jest też zaproszenie członków Inner Circle na Inner Circle Business Retreat – kilkudniowy wypoczynek w ekskluzywnym kalifornijskim kurorcie Pelikan Hill na przełomie sierpnia i września br.
Informacje o firmie:
Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych i technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. W ofercie spółki znajdują się m.in.: system operacyjny Microsoft Windows, oprogramowanie biurowe Microsoft Office System, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System oraz technologia Microsoft.NET.
Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia ponad 95 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. Microsoft współpracuje z ośmioma tysiącami partnerów i dwudziestoma tysiącami inżynierów w całej Polsce.
Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że nowe technologie, jeśli uczynić je dostępnymi i przyjaznymi, są doskonałym narzędziem do rozwoju i realizacji marzeń, pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie drzemią w nas samych i otaczającym świecie. Dlatego też, polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. Naturalną konsekwencją tego zobowiązania i prowadzonej działalności biznesowej jest realizowanie zadań społecznych w obszarze edukacji informatycznej i walki ze zjawiskiem „wykluczenia informacyjnego”. W listopadzie 2008 roku Microsoft za projekt „Partnerstwo dla Przyszłości” otrzymał główną nagrodę – statuetkę Złotego Spinacza, przyznawanego w najważniejszym konkursie w polskiej branży PR „Złote Spinacze”, a w niespełna rok wcześniej, zaszczytny tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007” przyznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski. Celem tego realizowanego od 2004 r. projektu jest wspieranie polskiej edukacji w innowacyjnych działaniach, które przeciwdziałają zjawisku „wykluczenia cyfrowego” młodego pokolenia.
Z kolei w partnerstwie z organizacjami pozarządowymi, firma wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii – wiedzy, informacji i umiejętności informatycznych. W uruchomionym we wrześniu 2006 roku programie „Microsoft dla non-profit”, firma przekazuje bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji społecznych. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”, przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.
Microsoft konsekwentnie potwierdza także swoją wysoką pozycję wśród pracodawców, zajmując od kilku lat czołowe miejsca w badaniu prowadzonym przez Hewitt Associates i zdobywając tytuł „Najlepszego Pracodawcy w Polsce”.
Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 308 801.
Microsoft, Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.
Nadesłał:
EW
|