Poznaj organizacje, którym możesz przekazać 1,5 procent podatku


Poznaj organizacje, którym możesz przekazać 1,5 procent podatku
2023-03-16
Zastanawiasz się, jakiej organizacji przekazać 1,5 procent podatku w corocznym zeznaniu PIT? Podczas akcji „Pomagam, bo lubię”, która w sobotę 18 marca odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Bielany poznasz organizacje pożytku publicznego działające we Wrocławiu i okolicy!

Wydarzenie potrwa od godziny 12.00 do godziny 17.00. 

W tym roku 2 maja mija termin na wypełnienie formularza PIT, w którym możemy zaznaczyć, jakiej organizacji pożytku publicznego chcemy przekazać 1,5 procent naszego podatku. Ta kwota może wydawać się niewielka, ale z pewnością będzie efektywnie wykorzystana przez fundacje i stowarzyszenia do wsparcia potrzebujących, którymi się zajmują. 

Podczas spotkania pt. „Pomagam, bo lubię”, które odbędzie się w sobotę 18 marca w Centrum handlowym Auchan Bielany swoją działalność przybliżą fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Fundacja L’Arche, Fundacja W Związku Z Rakiem, Fundacja Dobrze Że Jesteś, Fundacja PRESTO, Fundacja Integracji Społecznej PROM oraz Fundacja Mam Marzenie. 

W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z osobami, które na co dzień działają w fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych, pomagając osobom potrzebującym. To doskonała okazja, by poznać bliżej te instytucje i znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1,5 procent podatku. Organizacje będzie można wesprzeć również przez przekazanie datków, udział w licytacjach oraz zakup rękodzieła, naturalnych kosmetyków, magnesów czy książeczek dla dzieci dostępnych na odbywającym się w ramach wydarzenie kiermaszu. 

Na dzieci, które będą towarzyszyły rodzicom czekają niespodzianki – zabawy i animacje językowe oraz tak lubiane przez najmłodszych malowanie twarzy. Wydarzenie pt. „Pomagam, bo lubię” odbędzie się w sobotę 18 marca w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia. Wstęp wolny.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl