SHEIN inauguruje nową jesienną kolekcję wirtualnym pokazem mody SHEIN Live: Front Row


SHEIN inauguruje nową jesienną kolekcję wirtualnym pokazem mody SHEIN Live: Front Row
2023-10-02
24 września marka SHEIN zaprezentowała najnowszą kolekcję na zbliżający się sezon jesień/zima 2023 podczas transmitowanego na żywo pokazu mody SHEIN Live: Front Row.

Wydarzenie prowadzone było przez aktorkę i influencerkę Tealę Dunn oraz producentkę i influencerkę Renee Arielę. Gościem specjalnym był stylista celebrytów EJ King.

 

Skórzane elementy, ponadczasowe połączenie czerni i bieli, stylizacje „na cebulkę” i total looki – to trendy po które sięgać będziemy jesienią tego roku. Dokładnie w takim duchu zaprezentowane zostały stylizacje podczas SHEIN Live: Front Row – wirtualnego pokazu mody jesień/zima 2023 globalnego sprzedawcy. W wydarzeniu udział mogli wziąć wszyscy zainteresowani, w tym fani marki. Pokaz transmitowany był na żywo za pośrednictwem aplikacji SHEIN, a także na oficjalnych kanałach społecznościowych brandu. Widzowie mogli zobaczyć premierowe ubrania pochodzące z dziewięciu kolekcji, w tym: Iconic Chic, Totally Timeless, Comfy Cool, Street Style, Ready for Romance, "It" Girl, Boho Glam, Fits For All i SHEIN X. Kolekcje stworzone zostały zgodnie z aktualnymi trendami, w szerokiej rozmiarówce i na każdą okazję.

 

- W DNA marki SHEIN jest demokratyzacja mody. Chcemy, aby była ona dostępna dla wszystkich bez wyjątku. A dzięki wydarzeniu takiemu jak SHEIN Live: Front Row możemy również dać naszym konsumentom możliwość wzięcia udziału w pokazie mody. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować szeroką gamę ubrań z najnowszych kolekcji na sezon jesień/zima 2023 i umożliwić odbiorcom kupienie stylizacji prosto z modowego wybiegumówi George Chiao, prezes SHEIN U.S.

 

Wydarzenie prowadzone było przez aktorkę i influencerkę Tealę Dunn oraz producentkę i influencerkę Renee Arielę. Gościem specjalnym był stylista celebrytów EJ King.

 

Pokaz możliwy jest do obejrzenia TUTAJ, a cała kolekcja SHEIN dostępna jest pod TYM linkiem.

 

O SHEIN:

SHEIN to globalny sprzedawca internetowy zajmujący się modą i stylem życia, którego celem jest umożliwienie wszystkim korzystania z piękna mody. Wykorzystujemy technologię produkcji na żądanie, aby połączyć dostawców z naszym sprawnym łańcuchem dostaw, zmniejszając straty magazynowe i umożliwiając nam dostarczanie różnorodnych produktów w przystępnych cenach do klientów na całym świecie. Z naszych biur na całym świecie docieramy do klientów w ponad 150 krajach. Aby dowiedzieć się więcej o firmie SHEIN, odwiedź stronę http://www.SHEIN.com

Nadesłał:

nataliagrzech

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl