TCL na targach IFA 2023 prezentuje najnowsze, innowacyjne produkty, w tym nagrodzone inteligentne ur


2023-09-07
TCL, wiodąca marka dostarczająca elektronikę użytkową i TOP 2 wśród producentów telewizorów na świecie , uczestniczy w branżowych targach IFA, czyli najważniejszym w Europie wydarzeniu odbywającym się w dniach 1-5 września w Berlinie.

TCL, wiodąca marka dostarczająca elektronikę użytkową i TOP 2 wśród producentów telewizorów na świecie[1], uczestniczy w branżowych targach IFA, czyli najważniejszym w Europie wydarzeniu odbywającym się w dniach 1-5 września w Berlinie. Targi w jednym miejscu skupiają tysiące globalnych marek technologicznych i branżowych ekspertów, a firma TCL, będąc ich częścią od ponad 10 lat, umacnia swoją pozycję w czołówce twórców przełomowych technologii w branży rozrywkowej, jak i producentów inteligentnych urządzeń dla domu.

  

TCL również w tym roku wystawia się na targach IFA, z dumą chwaląc się, między innymi, przełomowymi osiągnięciami w kategorii wyświetlania obrazu, nowościami IoT i innowacjami technologicznymi mającymi wpływ na zminimalizowanie zapotrzebowania na energię w urządzeniach dla kina domowego, klimatyzatorach, pralkach, smartfonach, tabletach czy okularach AR, jak również najnowszymi technologiami w fotowoltaice (PV).

 

 

Dla tych, którzy planują stworzyć kino w swoim domu, TCL zaprezentował niesamowity, obecnie największy tego typu na świecie, 115-calowy wyświetlacz Mini LED wraz z potężnym, wielokanałowym systemem audio.  

Firma TCL jako entuzjasta sportu i główny sponsor wielu światowych ikon lekkoatletyki, podzielił się też najnowszymi informacjami, w tym o długo oczekiwanej, interaktywnej sesji ze światowej sławy legendą piłki nożnej.

Uznanie branży za wybitne osiągnięcia w ewolucji urządzeń gospodarstwa domowego

 

Miło nam również poinformować, że na targach IFA firma TCL otrzymała nagrodę Smart Air Purification Technology Award, przyznawaną przez Europe Digital Group i Asia Digital Group za opracowanie zaawansowanych rozwiązań technologiczne w branży klimatyzacyjnej. Po rygorystycznej analizie, sędziowie najwyżej ocenili serię TCL FreshIN AC za pierwszą na świecie zintegrowaną funkcję two-way fresh air. Nagrody przyznano podczas ceremonii Global Product Technical Innovation Award zostały wybrane przez jury złożone ze światowej sławy ekspertów i przedstawicieli wpływowych, branżowych mediów.

Celem firmy nie tylko jest tworzenie klimatyzatorów zapewniających komfortowe warunki w domu, ale właśnie takich, które faktycznie mają korzystny wpływ na nasze zdrowie, dzięki ich wyjątkowej zdolności do równoczesnego oczyszczania powietrza, którym oddychamy. Dzięki technologii FreshIN+ 2.0 firmy TCL, pierwszemu w branży dwukierunkowemu systemowi wymiany świeżego powietrza, bogate w tlen powietrze z zewnątrz jest doprowadzane do pomieszczenia, podczas gdy niezdrowe, zanieczyszczone już powietrze jest skutecznie z niego odprowadzane. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji pogorszenia się jakości powietrza ze względu na to, że klimatyzator potrafi usuwać niepożądane cząsteczki jak kurz, sierść zwierząt domowych i inne zanieczyszczenia. W połączeniu z wydajnym, czterowarstwowym systemem filtracji, powietrze jest znacznie czystsze i zdrowsze, na przykład dla alergików. To samo dotyczy skutecznego usuwania nieprzyjemnych zapachów, ponieważ system zarządzania świeżym powietrzem FreshIN+ pomaga wyeliminować nieprzyjemne zapachy wszędzie tam, gdzie tradycyjne klimatyzatory sobie nie poradzą.

Ponadto, TCL z dumą ogłasza, że nagrodę Annual Product Innovation Award przyznawaną przez China Household Electric Appliance Research Institute otrzymała lodówka do zabudowy C521CD. Urządzenie z serii TCL Free Buit-In zostanie wprowadzona na rynek europejski w 1. kwartale 2024 roku.

Lodówka do zabudowy TCL Free C521CD została doceniona za innowacyjną konstrukcję z elegancką, cienką obudową o grubości zaledwie 0,4 cm i szerokości zaledwie 640 mm (łącznie z drzwiami), co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni na artykuły spożywcze. Zarówno komory chłodziarki, jak i zamrażarki, wyposażone są w urządzenia do sterylizacji, które zapewniają możliwość przechowywania żywności w optymalnych warunkach higienicznych.

Jeśli chodzi o kluczowe zalety i funkcje uznane przez sędziów, technologia dolnego rozpraszania ciepła w lodówce C521CD skutecznie kontroluje ciepło robocze przed gromadzeniem się po bokach i na górze lodówki, oszczędzając w ten sposób miejsce, które byłoby potrzebne do wentylacji. 

Co więcej, czwarta generacja mikrokomórkowej pianki izolacyjnej TCL jest o 10% cieńsza niż w oryginalnym modelu, co dodatkowo zwiększa smukłość i elegancję urządzenia. C521CD posiada również urządzenia generujące jony T-Fresh, moduły pochłaniające zapachy Pure Air oraz strefę konwertowalną -20°C-5°C, które zapewniają optymalne warunki do dłuższego przechowywania świeżej i zdrowej żywności.

 

 

Najnowsza technologia w domu i poza nim

TCL z pewnością wyróżnił się jako pretendent w dziedzinie inteligentnych urządzeń do noszenia, prezentując RayNeo X2, czyli pierwsze na świecie, masowo produkowane, dwusoczewkowe okulary AR z technologią MicroLED, które zapewniają najwyższej jakości wrażenia AR. Dobrze już znana z tabletów i innych urządzeń, nagradzana technologia NXTPAPER, która oferuje pełnokolorowe wrażenia wizualne zbliżone do obcowania ze zwykłą kartką przy najwyższym poziomie ochrony wzroku, teraz po raz pierwszy pojawia się również w smartfonach TCL.

Technologie w służbie bardziej zrównoważonej przyszłości

Inspirując globalną społeczność do prowadzenia bardziej ekologicznego stylu życia, TCL aktywnie rozszerza swoją obecność w dziedzinie fotowoltaiki (PV), dążąc do osiągnięcia celów związanych z ograniczeniem emisji dwutlenku węgla i zachowania neutralności węglowej. TCL demonstrował na targach rozwiązanie, które może być wzorem efektywnego wykorzystywania energii w domu, przy jednoczesnym wsparciu ekologicznego, niskoemisyjnego stylu życia.

*Prezentacje na stoisku obejmują również prototypy, które nie są jeszcze dostępne na rynku.[1] OMDIA 2022

Nadesłał:

Pan Kowalski Strategicznie

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl