Weź udział w zbiórce i pomóż zwierzakom ze schroniska „Fauna”


Weź udział w zbiórce i pomóż zwierzakom ze schroniska „Fauna”
2023-03-16
W środę 15 marca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała rozpocznie się zbiórka darów na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Fauna” w Rudzie Śląskiej. W pasażu stanie skrzynia, w której będzie można umieszczać karmę dla kotów i psów, artykuły dla małych zwierząt oraz chemię gospodarczą.

Najlepszą formą pomocy bezdomnym zwierzakom jest ich adopcja. Jeśli jednak mamy już w domu pupila lub z różnych powodów nie możemy przygarnąć psiaka czy kota – pomagajmy im w inny sposób. W środę 15 marca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała rozpocznie się zbiórka darów na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Fauna” w Rudzie Śląskiej. W pasażu stanie skrzynia, w której będzie można umieszczać karmę dla kotów i psów, artykuły dla małych zwierząt oraz chemię gospodarczą. 

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Fauna” działa od 1994 roku, a miesięcznie do schroniska trafia mnóstwo psów i kotów. Oddany zespół stara się, aby przebywające w schronisku zwierzaki były otoczone jak najlepszą opieką. Jednak codzienne potrzeby zwierząt są ogromne. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zachęca odwiedzających do udziału w zbiórce, która rozpocznie się już w środę 15 marca w pasażu galerii handlowej. 

Podopieczni „Fauny” czekają głównie na: 

  • chemię gospodarczą, środki i akcesoria do sprzątania
  • artykuły dla małych zwierząt, np. sianko, miseczki
  • karmę dobrej jakości dla psów i kotów 

Dary można przynosić i składać w specjalnej skrzyni w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 do godziny 21.00. 

Dodatkowo Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało konkurs dla swoich klientów. Każdy kto zrobi śmieszne zdjęcie ze swoim pupilem lub opisze zabawne zdarzenie z jego udziałem, będzie miał szansę zdobyć kartę podarunkową do jednego ze sklepów centrum handlowego czy kalendarz ze zdjęciami zwierząt mieszkających w schronisku. Zasady konkursu można znaleźć na stronie internetowej galerii handlowej. 

Zbiórka na rzecz zwierząt – podopiecznych TOZ „Fauna” odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej. Dary można przynosić od środy 15 marca. 

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl