Wieliczka – dobry wybór dla Krakusa?


2016-03-02
Kraków to miasto, w którym liczba mieszkań jest bardzo duża, ale mimo ciągłych nowych inwestycji, wciąż za mała. Ponadto problemy z zanieczyszczonym powietrzem dają się mieszkańcom coraz bardziej we znaki. Dlatego też coraz więcej z nich wybiera opcję zamieszkania poza samym Krakowem.

Czy to dobry wybór? Po rozmowach z osobami, które zdecydowały się na takie rozwiązanie można powiedzieć, że zdecydowanie tak. Nie bez powodu frazy takie jak mieszkania Wieliczka czy domy Zabierzów, to jedne z najczęściej wpisywanych w lokalnej wyszukiwarce. Dlaczego tak się dzieje? Z całą pewnością znaczenie mają ceny nieruchomości. W Wieliczce, Zielonkach czy Zabierzowie, można znaleźć domy w zabudowie szeregowej w naprawdę atrakcyjnych cenach. Dodatkowo dom, nawet szeregowy, to jednak coś więcej niż mieszkanie. Zyskujemy kawałek ogródka, a to wydaje się być bezcennie. Unikamy też problemów z miejscem do zaparkowania, co obecnie jest prawdziwą zmorą Krakowa.

Warto zatem przyjrzeć się ofertom spoza granic Krakowa. Inwestycje takie jak obecnie realizowana w Wieliczce Wierzbowa Aleja, to z całą pewnością kusząca oferta dla osób pracujących w Krakowie i szukających własnego lokum. Co więcej mieszkania na Wierzbowej Alei, kwalifikują się do programu MDM, co z całą pewnością jest ich dużym plusem, można zyskać naprawdę wiele.

Jeśli zatem zastanowicie się co wybrać, warto wejść na stronę krakowskiemieszkania.pl, która rzetelnie opisuje rynek nieruchomości w Krakowie i okolicach i zastanowić się, czy nie warto zainwestować w dom poza ścisłym centrum.

Nadesłał:

Krakowskie Mieszkania
http://www.krakowskiemieszkania.pl/

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Jurek, 2016-03-10 20:59:36

    W Krakowie sporo nowych inwestycji ostatnio widzę się pojawia, fajne mieszkania buduje deweloper Gama-M na osiedlu Prądnik Park, polecam zajrzeć na ich stronę, lub od razu przyjść na miejsce i obejrzeć mieszkanka, chyba jeszcze są wolne.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl