Zacznij dzień z miękką nowością – belVitą Soft Bakes!
W odpowiedzi na wciąż zmieniające się potrzeby konsumentów marka belVita wchodzi na rynek z długo wyczekiwaną nowością w dwóch wariantach smakowych. BelVita Soft Bakes to pierwsza na rynku miękka forma produktowa w segmencie ciastek pożywnych!
Aby śniadanie było pełnowartościowe musi zawierać cztery podstawowe elementy: produkt wielozbożowy, będący źródłem węglowodanów i błonnika, produkt mleczny, dostarczający białko i wapń, owoce bogate w minerały i witaminy, a także ciepły napój. Skomponowanie takiego posiłku wcale nie musi być skomplikowane i czasochłonne. Po raz kolejny przekonuje nas o tym lider stale rosnącego segmentu ciastek pożywnych – marka belVita, która właśnie wystartowała z kampanią promującą nowość produktową.
BelVita Soft Bakes – zacznij dzień na miękko!
Wyczekiwana przez wszystkich nowość, belVita Soft Bakes to unikatowy na polskim rynku produkt impulsowy łączący w sobie właściwości pożywnego ciastka i miękkiej przekąski. Doskonale odpowiada on na niesłabnące zainteresowanie zdrową żywnością
i tzw. superfoods oraz coraz silniejszy trend jedzenia w biegu. Jego unikalna receptura zapewnia pyszny smak oraz energię na cały poranek – i to nawet najbardziej zabieganym osobom!
BelVita Soft Bakes to propozycja, która:
· wyróżnia się unikalną formą miękkiego ciastka,
· ma w składzie pełne ziarno i aż 5 rodzajów zbóż,
· dostępna jest w dwóch pysznych wariantach smakowych – z żurawiną i bez dodatków (ten pierwszy odpowiada na trend superfoods),
· doskonale wpisuje się w trend konsumencki związany ze zdrową żywnością (produkt jest źródłem witamin, składników mineralnych oraz błonnika i może być częścią zbilansowanego śniadania),
· za sprawą poręcznego opakowania idealnie sprawdzi się jako przekąska do zjedzenia w biegu,
· zapewni energię na cały poranek (ma wysoką zawartość skrobi wolno trawionej, która jest stopniowo uwalnianym węglowodanem)*.
*Spożycie produktów o wysokiej zawartości skrobi wolno trawionej (SDS) podnosi stężenie glukozy we krwi po posiłku w mniejszym stopniu niż spożycie produktów o niskiej zawartości SDS.
Nadesłał:
BIG-PICTURE
|