II turniej siatkówki plażowej Cynkometu. Z okazji Dni Czarnej Białostockiej


II turniej siatkówki plażowej Cynkometu. Z okazji Dni Czarnej Białostockiej
2022-07-01
Wszyscy chętni mogą zgłaszać chęć udziału w turnieju, który odbędzie się 2 lipca 2022 nad Zalewem Czapielówka w Czarnej Białostockiej. Organizatorem rozgrywek jest Cynkomet, podlaski producent maszyn rolniczych i sponsor Dni Czarnej Białostockiej.

 

To już druga edycja rozgrywek, zorganizowanych przez Cynkomet. Ubiegłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzbudziła wiele emocji.  

- Jako firma od lat związana z Puszczą Knyszyńską i działającą na terenie Podlaskiego Parku Przemysłowego wspieramy inicjatywę gminy Czarna Białostocka, promującą ten region - mówi Karol Szydłowski, kierownik marketingu Cynkomet. – Angażujemy się w organizację turnieju piłki siatkowej, jest to przede wszystkim dobra zabawa i promocja aktywności fizycznej, ale też okazja do zaprezentowania firmy.

Turniej rozpocznie się o godz. 13 nad zalewem w Czarnej Białostockiej. Dwuosobowe drużyny walczyć będą w systemie pucharowym – przegrani odpadają, zwycięzcy przechodzą do dalszych rozgrywek. Drużyny walczą o Puchar Prezesa Cynkometu oraz inne atrakcyjne nagrody, których wręczenie przewidziane jest na godz. 17 na stadionie miejskim. Wszyscy chętni – bez względu na wiek i płeć – mogą zgłaszać swój udział do dn. 30 czerwca na adres turniej@cynkomet.pl. Więcej informacji na www.cynkomet.pl/tsp i na profilu firmy na FB.

 

Nadesłał:

Marzenas

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl